Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor

özel antremanlarla yetenek kazanilmiyor. fatih terim caliskan futbolcuyu sever. belli ki hocanin gözüne girmeye calisiyor.

Cevap: Servet Tek Başına Özel Antrenmanlar Yapıyor

Servetinhoo Servetinhoo oleee oleee oleee!

Calısacaksınız tabi olm Imparator bu. Vallahi adamı Mersin İdman Yurdu'na kadar sürerler :lol:

Istedigi kadar calissin, formayi zor kapar. Sezon sonu yolcudur abbas bu gidisle.

g.zan sakatlanırsa ki inşallah sakatlanmaz ozaman yerine adam arar dururuz :)

bazı öğrenciler vardır ya , sabaha kadar çalışır da yine bi şey yapamaz sınavda . maldır , kafası basmaz , amele olmak için doğmuştur ...

sen yinede sabaha kadar çalış servette ... olmadı ; "bu sene hocanın son şansı" diye açıklama yaparsın rıdvan abinin kanalına .

17-18 yaşlarındayken yapsan belki faydası olurdu da çok geç be Servet.

Yorumlar üzücü. Servet'e sanki, dış kapının mandalı muamelesi yapılmış. Yalnız merkez defans hattı ; Ujfalusi, Gökhan Zan, Semih Kaya, Servet olan takımın ilk on birinde Servet-Ujfalusi oynar. En azından defansdan çıkarken maç başına en az 1 hatalı pas yapıp rakipe pozisyon vermiyor Gökhan Zan gibi.

Ekşi sözlükteki entry'i aynen yapıştırıyorum :

Galatasaray; kendisinin 11'de başladığı en son maçı 2-0 kaybetti. bundan sonra 5 hafta tek dakika bile süre almadı; bu süreçte Galatasaray'ın 4 galibiyeti ve 1 beraberliği var. berabere kalınan maçta da 14. dakikada 10 kişi kaldı takım. ve bu 5 maçta yenilen gol sayısı ise sadece 3. yorumsuz...

tek başına calışsın takıma felan girmesin. takımın kimyası bozulur bu adam girince.

Yorumlar üzücü. Servet'e sanki, dış kapının mandalı muamelesi yapılmış. Yalnız merkez defans hattı ; Ujfalusi, Gökhan Zan, Semih Kaya, Servet olan takımın ilk on birinde Servet-Ujfalusi oynar. En azından defansdan çıkarken maç başına en az 1 hatalı pas yapıp rakipe pozisyon vermiyor Gökhan Zan gibi.
gökhan zan hata yapıyor ama iyi şeylerde yapıyor. bizde süper adam demiyoruz gökhana. servet 10 yaşındaki cocuktan calım yer. durmadan geri geri gitmesine zaten kıl oluyorum.

evet bütün topları ileri rakibe şişirdiği için kaptırmış sayılmıyor. buraya servetin pas yaperken değil top ayağındayken kaptırıp gol yedirdiği on tane pozisyon koyarım.

gökhan zan hata yapıyor ama iyi şeylerde yapıyor. bizde süper adam demiyoruz gökhana. servet 10 yaşındaki cocuktan calım yer. durmadan geri geri gitmesine zaten kıl oluyorum.

dikkat edin gökhan-ujfalusi ikilisiyle her maçı çok az pozisyon vererek tamamlıyoruz ki dünyanın en iyi takımı olarak gösterilen barça bile pozsiyon vermeden tamamladığı maç yoktur.

servet oynadığı zaman hayatta rakibi ceza sahasına girmeden müdahale etmez etmeye dahi çalışmaz. rakip üstüne üstüne sürüyor böylelikle topu ileride tutuyor arkadaşlarının gelmesini sağlıyor. belkide en başta eriyecek atak bi anda rakip takımın senin yarı alanına gelmesiyle organize atak oluyor.

topu oyuna sokuşları ise hiç değinmek istemiyorum. gökhan oyun kurmak isterken hata yapıyor. servet ise topu sürekli şişirdiği için hatasız oynamış gözüküyor.

tek basına calıs, takımlada calısmada nerde calısırsan calıs. MAHFETTIN GALATASARAYI. git kendi kendine top sektir. yalvarıyorum Servet, uzak dur bu takımdan. yalvarıyorum sana, onunde diz cokuyorum ey gidi ayıboğan. uzak dur.

İstediği kadar çalışsın,istediği kadar fiziğini geliştirsin ne fark eder? Servetin problemi fizik değil ki.Servetin problemi en temel defans bilgilerinden zerre kadar haberdar olmaması.Pozisyon almayı bilmeyen bir defans oyuncusunun Dwight Howard gibi fiziği olsa ne olur.

Takımın futbol zekasını çooooooooooooooooooook aşağı çekiyor. Bakın geçen seneye, Sarp-Barış-Servet-Serkan vs ...

Ekşi sözlükteki entry'i aynen yapıştırıyorum :

Galatasaray; kendisinin 11'de başladığı en son maçı 2-0 kaybetti. bundan sonra 5 hafta tek dakika bile süre almadı; bu süreçte Galatasaray'ın 4 galibiyeti ve 1 beraberliği var. berabere kalınan maçta da 14. dakikada 10 kişi kaldı takım. ve bu 5 maçta yenilen gol sayısı ise sadece 3. yorumsuz...

Servet'e bunlari anlatacaksin,neden yedeksin anladin mi simdi diye soracaksin.

Gökhan hata yapiyor evet ama en azindan ayagina hakim topu iyi dagitiyor geriden

servetde buda yok belki göze batan hata yapmiyor ama heran hata yapacakmis gibi oyniyor adamini kaciriyor cok hantal

serveti oynatacagima emre colaki defansda oynatirim daha iyi

ve en önemlisi adamda karakter denilen bisey yok

antremanda bir gence tokat atmami dersin

ekranda hocasina bu son sansimi dersin

cok iyi hatirliyorum sampiyon oldugumuz sene kutlamalarda ona fazla ilgi gösterilmemisdi sakatlanmisdi galiba macda

hemen trip yapti lan koca 30 yasindaki adamsin neyin tripi bu kimsin sen million dollarlar kazaniyorsun bu klub sayesinde bide hala trip yapiyorsun

dahada devam eder bu liste bu adamdan nefret ettigim kadar baska hic bir futbolcumuzdan nefret etmedim sarp bile sempatik geliyordu lan bunun yaninda insallah biran önce defolup gider bu takimdan !

Üst Alt