Servet: "Yabancılar verimli olmadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

Cevap: Servet: "Yabancılar verimli olmadı"

servet yüzünden iki kez ceza aldım, susuyorum, yoksa ana bacı gireceğim.

herkesin gordugunu Servet deyince tu kaka oluyor ,bunlari Alex de soyluyor karsiyakada

olaylari kisilere gore degil ,kisileri olaylara gore degerlendirelim lutfen.

Yanlış mı söyledikleri?Yabancıların çoğu sahaya çıkmamak için 1001 bahane üretti.Neill lig varken İngiltereye gidip transfer görüşmesi yapıyordu.Fenere tt arenada yenildiğimiz maçta düdük çalar çalmaz rakip oyuncularla sarmaş dolaş oldu.Başarısızlıkta Servette suçludur ama yabancıların onda biri kadar bile değil

neil konusunda haksizsin, neile gidebilirsin, seni seneye kadroda düsünmüyoruz denmistir büyük ihtimalle , yoksa gitmezdi, gidemezdi.

ulan doğru bile olsa bunu söylemek servet'e mi kaldı, her halt hakkında konuşmasın, ne sanıyor kendini bu adam.

TAkım olarak kötüydük. Senin hiç mi payın yok bu rezalette Setvet efendi? Rijkaard'ı kovduranlardan biri de sensin zaten.

Ulan nasıl bi oyuncu böyle yorum yapar anlayamıyorum. Seneye de o yabancılardan kalıcaklar var. Hiç mi utanmıycaksın onların yüzüne bakarken. Hiç mi utanmıycaksın aynaya bakarken. Sen ne oynadın da yabancılar eleştiriyosun. Düş yakamızdan artık be sömürdün takımı kralımısın sen bu takımın hala yorum yapıyosun.

Hayret bişey arkadaş laflara bak ya

Ulan takımdasın kaldın , geçen sezonu nasıl unuttururum diye düşüneceğine yaptıgı açıklamaya bak

news_manset_resim_xq_SERVET.jpg

Sezon boyunca sergilediği performansla Galatasaray'ın en istikrarlı futbolcusu olan Servet Çetin Lig TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Başarılı savunma oyuncusu son haftalarda ligin bitmesi için dua ettiklerini söylerken, gelecek sezon Fatih Terim'le çok farklı bir Galatasaray profilinin ortaya çıkacağını ifade etti..

Video

Kaynak: Lig TV

sizi sormali server cetin beyefendio

insallah bunu kovarlar ya klubden

Ulan bi yönetici de kapa çeneni de topunu oyna demiyor mu şu adama. Adam sanki klup başkanı. Riijkard'ın son şansıymış yabancılar verimli deilmiş. Paf oyuncular şımarıkmış. Neyse susuyum yoksa yine ceza alıcam.

Servet'in dediklerini yanlis çikaracak bir yabanci ismi söyleyin bana. Hiçbirinden gerekli verimi alamadik. Elin Alex'i neredeyse takimi yönetecek, bizimkiler gayet dogru bir tespitte bulunan Servet'e salliyor.

Rijkaard futbolcular kalitesiz diyince Rijkaard sorgulanmayip adam haksiz mi denir

Servet yabancilar verimli olmadi diyince Servet'e laf edilir

Yabancilarin hangisinden adam gibi verim aldik ki? Kewell, Baros ve Neill gibilerini ikinci devre pek gormedim. Pino sakatti, sonra sorun cikardi falan. Insua, Culio ve Cana'dan duzenli verim aldik onlar da yetersizlerdi. Stancu, Zapata kanser zaten. Elano ve Misimovic tatile gelmislerdi hayalleri cabuk bitti

Ulan gel de kufur etme simdi. ANTI SERVET, defol git!

Duyanda yerliler harika oynadi sanacak, saka misiniz siz?

Rijkaard futbolcular kalitesiz diyince Rijkaard sorgulanmayip adam haksiz mi denir

Servet yabancilar verimli olmadi diyince Servet'e laf edilir

Yabancilarin hangisinden adam gibi verim aldik ki? Kewell, Baros ve Neill gibilerini ikinci devre pek gormedim. Pino sakatti, sonra sorun cikardi falan. Insua, Culio ve Cana'dan duzenli verim aldik onlar da yetersizlerdi. Stancu, Zapata kanser zaten. Elano ve Misimovic tatile gelmislerdi hayalleri cabuk bitti

Bir başka bakış açısı da şu; Riijkard futbolculara kalitesiz deyince yer yerinde oynar. Servet yabancılar verimli olmadı deyince Servet haklı.

Bir başka bakış açısı da şu; Riijkard futbolculara kalitesiz deyince yer yerinde oynar. Servet yabancılar verimli olmadı deyince Servet haklı.

Rijkaard futbolcular kalitesiz deyince çogu millet gaza gelip oyuncularin konularina girdi ve demediklerini birakmadi Bilmeden konusmayalim.

Üst Alt