Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Cevap: Servet'i de yollayın, o da Avrupa'ya gitmek istiyor!

Para isteyen yok ki. Hatta yıllık ücretinin farkını taraftar bile karsılar.

Bu Servet'in bir süper lig takımında hem de en köklü klüplerden birinde banko oynamasına hala inanamıyorum. Anlayamıyorum. Hiç bir zaman da anlayamayacağım.

Daha iyi yerli bir stoper mi var lafına acaip ayar oluyorum. Biz milli takımmıyız ki bunu düsünelim? Yabancı sınırlaması kalktıgında görecegim Anadolu topcularını ve onların kurnaz Anadolu kulüplerini.

Ama ikibinsekiz de çok iyiy...Şaka lan şaka,yeteneksiz işte.Yollayın da kurtulalım,küfretmekten maçlara konsantre olamıyorum.:eek:

Rusya"dan birine kakalasak fena olmazdı hani.hatta zanla paket yapıp gönderebiliriz:eek:

10 kişi 100 kişi neye yarar verdin de ne oluyo vermediğin insanlara moral kaybından başka sahaya yine aynı kişiler çıkıyo

Onlar kötü oynayacak 2 3 sezondur, ben de onların moralleri bozulmasın diye destek vereceğim devamlı.

Bu mudur mantık ?

4 maç 5 maç değil. Bu adam 2008 den beri inanılmaz kötü oynuyor.

Bu kadar savunduğun Servetin bana iyi özelliklerini sayar mısın?

Biz Kaliteli Türk oyuncu arıyoz,millet gitsin diyor enteresan...Servet e kim ne derse desin suanda Türkiye nin en iyi stoperi:)

Kişisel olarak Serveti sevmeyebilirsiniz ama şu durumda Servet gitsin demek saçmalıktır.

Onlar kötü oynayacak 2 3 sezondur, ben de onların moralleri bozulmasın diye destek vereceğim devamlı.

Bu mudur mantık ?

4 maç 5 maç değil. Bu adam 2008 den beri inanılmaz kötü oynuyor.

Bu kadar savunduğun Servetin bana iyi özelliklerini sayar mısın?

iyi özelliklerini demiyelimde bizim Türkiye standartlarına göre gayet iyi bir oyuncu bana Türkiye liginde 5 tane servetten iyi defans say desem serdar aziz vs gibi adamları yazarsın bu adam kaç yıldan bu yana Türkiye Milli Takımının vazgeçilmezi niye çünkü oyuncu çıkmıyor yetişmiyor tamam servet hata yapıyo çoğu maçı onun yüzünden kaybettik fakat yeri dolacak bir oyuncu değil mecburiyettende olsa oynuyor desteğimizi esirgemezsek daha daha iyi oynayacağına eminim istediği zaman ağzımızı açık bırakacak perfonmanslarda sergiliyo bunu unutmamak lazım

Daha iyi yerli bir stoper mi var lafına acaip ayar oluyorum. Biz milli takımmıyız ki bunu düsünelim? Yabancı sınırlaması kalktıgında görecegim Anadolu topcularını ve onların kurnaz Anadolu kulüplerini.

Yabancı sınırı kalksın, Volkan Şen+Sercan Yıldırım+Ozan İpek 3'lüsünü 5 Milyona satamaz İbrahim bey.

Üst Alt