Servet’in Yeni Takımı Belli Gibi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Servet’in Yeni Takımı Belli Gibi!

Cevap: Servet’in Yeni Takımı Belli Gibi!

abartmayin su an icin elimizde bulunan en iyi yedek stoper.. Zanami guveniyorsunuz? bi gidin alla sen..

kesinlikle gönderilmesi lazım. bu sezon sonu sözleşmesi bitiyor bari 2-3 milyon bonservisinden para kazalım.

Uefa kupasını tekrar almış kadar sevinirim böyle bir şey olursa. gider taksim meydanında kutlama yaparım..

Gitmesin diyen tek kişi Oktay.Bende gitmesinden yana değilim ama Gökhan Zan'la fazla lüks duruyor.3-5 arası iyi para alabiliriz.

Kurtuluyormuyuz ? OH MY GOD. :akansular: :ka21:

:idea: ! bi dk, bu kadar zaman niye bekledik peki ? ;

Picture_2_c.jpg

Yerine stoper alınacaksa gönderilsin.

Alınmadığı takdirde yedek klübesinde bulunmasında fayda var.

Semih ve Ujfa fazla kart gören oyuncular. Yedekleride Zan ve Servet. Servet'i gönderdiğimiz zaman 2.bir yedek stoper konulmalı oraya.

Servet devrini zaten tamamlamıştır.

Servet için Trabzon'un Galatasaray'ı değil, Galatasaray'ın Trabzon'u ikna etmesi gerekir bence.

Gitmesin diyen tek kişi Oktay.Bende gitmesinden yana değilim ama Gökhan Zan'la fazla lüks duruyor.3-5 arası iyi para alabiliriz.

alamayiz reiss.. sene sonu kontrati bitiyor.. alacgimiz ucret.. 500.000 dolar.. bence kalsin sampiyon olsun ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin.. yarin semihe bisey olur urfaliya bisey olur.. ben Serveti Gokhandan uste tutmuyorum.. ama Gokhan su icmeye giderken bile sakatlanma riski olan bi adam oldguu icin..

alamayiz reiss.. sene sonu kontrati bitiyor.. alacgimiz ucret.. 500.000 dolar.. bence kalsin sampiyon olsun ondan sonra nereye gidiyorsa gitsin.. yarin semihe bisey olur urfaliya bisey olur.. ben Serveti Gokhandan uste tutmuyorum.. ama Gokhan su icmeye giderken bile sakatlanma riski olan bi adam oldguu icin..

Ceyhun'Da var Oktay.Servet'i en iyi şekilde kullanmalıyız transferde.Buda ancak Serdar Aziz'le olur ama oda nerede ise imkansız gibi.Sivas'tan Grosicki içinde olabilir.Bi kaç seçenek var.Ayrıca biz Servet'î bu ladar eleştiriyoruz ama hala piyasası var.

serdar aziz

shaqiri

turgut doğan ( aslında olcan'dı ama alamadık )

soner ( Alper potuk'tu alamadık )

uğur uçar

umut bulut

bu adamların alınıp

servet

gökhan

ayhan

çağlar

aydın

gibilerinin gönderilmesi lazım

Yerine adam alınmadan satılmasına karşıyım, Gökhan Zan zaten sürekli sakat, önce yerine adam alın sonra nereye gönderiyorsanız gönderin.

Yerine yenisini almadan takımdan Servet bile olsa göndermek pek doğru değil bence.. Bildiğim kadarıyla altyapıdan başka gelebilecek stoperde yok. Al Ömeri sat Serveti oh

Üst Alt