Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezer Öztürk : Kandırıldım !!!

sallama haber... doğrusu ntvspor dan beklemezdim...

adam dün kanal türk e canlı bağlandı...

"bende ufuk ta mağdur durumdayız... futbolu özledik... bir an önce bitirsinler transferi...

aksi taktirde manisayla sözleşme yenileyeceğim dedi..."

spiker: kandırıldınız mı? dedi...

"hayır" dedi...

Eğer Ntv'nin haberi yalansa "sen kimsin" dediğim mesaj geçersizdir.;)

valla çocuk gayet efendice konuştu... ortada bir suç varsa adnan sezginde...

ufuk a sezer napsın...?

Sen kimsin bizden vazgeçiyorsun ki?

Tipik bir acele gaza gelen taraftar davranışı. Arkadaşlar biraz bilinçli olun lütfen yoksa size yön gösteren çok olur hayatta. Adam kaptanı olduğu takımına rest çekmiş Galatasary'da oynayabilmek için. Burada bir suçlu varsa yalan söylemeyi alışkanlık haline getirip milleti kandıran, sonrada bizi zararlı çıkaran o şahısdır. İsmini hepiniz biliyorsunuz.

Ya üçüne beşine bakılmadan alınmalı bence.Azıcık ta olsa Manisa penceresinden bakmak lazım.Daha önceleri transfere onca para heba edilmedimi sanki.Bunlar içinde birazcık canımız yansa ne olur? onlar bizim için yanıp tutuşurken.

Eğer çocuk sitemde bulunuyorsa sonuna kadar haklıdır, ama böyle bir şey dediğini düşünmüyorum. Adnan Sezgin yine yüzüne bulaştırdı bu işi. Manisa'da nakit istiyor ne yapalım yani takasta kabul etmiyorsunuz ?

sallama haber... doğrusu ntvspor dan beklemezdim...

adam dün kanal türk e canlı bağlandı...

"bende ufuk ta mağdur durumdayız... futbolu özledik... bir an önce bitirsinler transferi...

aksi taktirde manisayla sözleşme yenileyeceğim dedi..."

spiker: kandırıldınız mı? dedi...

"hayır" dedi...

Ntvspor yayınında olan bu diyalogdan sora ntv yine böyle 'kullanıldım' tarzı bi başlıkla haber yapıyosa zaten kendileriyle çelişiyolardır ve bu bayat ''haber''

i ısıtıp tekrar ''haber'' yapmaya çalışmaktır. Fazla ciddiye almayalım sadece bekleyelim olucakları yapcak başka bişeyimiz yok zaten..

Haldun Üstünelde Sezerle ilgilenmiyoruz diye aciklama yapmisti.

Bu isin icinde var birseyler ama ne. Bekleyelim görelim..

Haber dogruysa Sezere bir sey diyemeyiz, adam hakli. Suclu olan biri varsa Biziz daha dogrusu Adnan Sezgindir!

E iyide ne yapalım yani vermiyor Manisa şimdi Manisaspor deseki verin 20 milyon € veriyim çocuğa ayıp olmasın diye 20 milyon €'mu vericez bazı arkadaşlar saçmalamış ne demek yani biz mi dedik rest çek diye,senin Manisa ile 1 yıllık sözleşmen var yav...

Neden saçmalamış oluyoruz, ben bu durumda Sezere hak veririm. Bunu yaparken şartsız yapmam tabiki, mesela takımına rest çektikten sonra bizimkiler ilgiyi kesmiş ve onun arkasında olduğumuz güvenini veremediysek kariyeri açısından son derece önemli bir dönemde olan Sezere haksızlık yapmış oluruz. Kimse zaten 20 milyon filan verelim demiyor ayıp olacak diye, ama sahipsiz olduğunu da hissetmemeli. Yani burada saçmalayan kesinlikle Sezere destek verenler değil arkadaşım.

Tipik bir acele gaza gelen taraftar davranışı. Arkadaşlar biraz bilinçli olun lütfen yoksa size yön gösteren çok olur hayatta. Adam kaptanı olduğu takımına rest çekmiş Galatasary'da oynayabilmek için. Burada bir suçlu varsa yalan söylemeyi alışkanlık haline getirip milleti kandıran, sonrada bizi zararlı çıkaran o şahısdır. İsmini hepiniz biliyorsunuz.

Böyle birşey demediyse lafımı geri alıyorum.Eğer söz verip almadıysak yine geri alıyorum.Ancak kendisi vazgeçtiyse sen kimsin mesajım halen geçerlidir.

Bunu daha önce burada yazmıştım yine belirtmek istedim;)

Yerli transferle Sezgin ilgilenmiyor mu ? O zaman ondan kaynaklanan sorun ama tabi olaylar nedir, bilmiyoruz. Yorum yapmamız boş. Ntvspor' a bildiğiniz bütün küfürleri edin zaten.

Cevap: Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim"

Elimizden kaçırdık denebilir artık Sezer'i.

Bu devirde kimse kimse için 1 sene futbol oynamamayı göze alamaz.Profesyonel oyuncular sonuçta.

M.Topuz gibi Sezer'de sözlerinin arkasında duramadı tabi bizimkilerinde davranışlarının payı var bunda.Ufuk kadar istekli değillerdi demekki Sezer için.

Hayırlısı olsun...

Edit:Başlık Sezer'in söylemine uygun hale getirilmiştir...

Cevap: Sezer Öztürk: "Galatasaray'a gitmekten vazgeçtim"

Bu gece ya da Yarın sabah bir transferin açıklanmasını bekliyorum. Şöyle ki; Keita transferi açıklanmadan bir gün önce Garanti Bankası beni sınava çağırmıştı. Sınav günü Keita açıklandı (sınavı geçtim mülakatta elendim). Elano transferi olduğu gün Türk Telekomun sınavına girdim(sınav iyiydi mülakat kötüydü hala aramadılar). Yarın garanti başka bir bölüm için mülakata çağırdı(İnşallah bu sefer olumlu geçer). Benden söylemesi :)

Aslında olsun mu olmasın mı bilmiyorum. Transfer olursa kesinlikle işe Garantiye giremem. Allah beni üzmemek için transferlerle avutuyor bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt