Sezer Öztürk resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezer Öztürk resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Sezer Öztürk Fenerbahçe'de

Niye ihraç olcakmışsın ki?

İbrahim hocam, adam gibi olduğun sürece forumda öyle birşey olmayacaktır merak etme, ve inan bana rakip takım taraftarı olmana rağmen yorumlarında pek çizgiyi aştığına şahit olmadım, çok iyi birisin bu konuda bence.Sizin gibi taraftarın üye olmasını isterim.:)

Teşekkürler, yanlış anlaşıldım sanırım. Kötü bir şey olmadığı sürece burdayız demek istedim, kötü bir şey yazmak istemedim, ihraç olmazsak yazdım. :)

Cevap: Sezer Öztürk resmen Fenerbahçe'de

Sezer Ozturk ilk 5'e oynayan her takim icin iyi bir oyuncu. Turk ve yetenekli. Fenerbahce cok iyi transferler yapiyor. Tebrikler.

Sezer Ozturk ilk 5'e oynayan her takim icin iyi bir oyuncu. Turk ve yetenekli. Fenerbahce cok iyi transferler yapiyor. Tebrikler.

Katılıyorum, Bülent Uygun sağolsun fazla para vermeden de bitirmişler transferi. Biz Alper Potuk'u isteyince 10 milyon euro ister ama kendisi.

Sezer, bu ligdeki en yetenekli ortasahalardan biri. Şahsen Galatasaray'da Selçuk'un alternatif p-artneri olmasını isterdim.

Sezer eskişehirde yaptığı atarları fenerde yaparsa biletini keserler direk

sezer öztürk ufukla birlikte sözlesme yenilemediği için manisasporda yanılmıyorsam kado dısı bırakılmıştı.adam bize gelmek istiyordu.ancak klasik bir adnan sezgin fiyaskosu olarak aylar sonra eskişehire imzayı attı.manisadayken o dönem burak yılmaz,hakan balta,selcuk inan,holosko vs alınması gereken adamlardı bunlar.ilk 3e oynayan takımlar için iyi bir transgfer bence.bizde olması iyi olurdu ancak söyle bir durum var.bu sene sadece lig ve kupadayız.cok derin bir revizyon ihtiyacı gerekmiyor.f5 ise avrupada oldugu için tsl maçları için iyi bir transfer.ama dediğim gibi adnan sezginin beceriksiz ve yeteneksizliğinden o adam eskişehire gitti.yoksa halil ünal kimdir uygun bülent kimdir.f5in alt yapı sorumlularından sadece 2si.umuyorum yeni yönetim,yeni teknik heyetle beraber önümüzdeki yıl itibariyle anadoludan nokta transferleri biz yaparız.

Manisa'nın kadro dışı bıraktığı Sezer Öztürk, Galatasaray'a transferinin gerçekleşmemesinin futbolunu etkilediğini söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan genç oyuncu, "Galatasaray'a transferim gecikince, Manisa ile 1 yıllık yeni sözleşme yaptım. Galatasaraylı yöneticiler bana darılmış. Oysa şu anda beni transfer etmelerini isterdim" dedi.aralık/2008

evet yanılmamışım haberi de buldum.yani bu adam galatasarayda oynamak için manisaya rest çekmişti gecmişte.adnan sezginin transfer vizyonsuzlugunun ve ilkesizliğinin en basit ispatıdır sezer öztürk..

Türkiye liginde bizde olmasını istemediğim oyuncuların başında geliyor.

1)Sezer

2)Yalçın

3)BAM 3lüsü.

Eskisehir kardesine vermis oyuncusunu. Bülo'da zaten direnmemistir vermistir adami. Zaten 5 para etmez.

bu transferlere bakiyorumda iyiki yektayi almisiz..yoksa yektaya 6-7 milyon bayilirdi birileri ya bjk ya fb :D

ntvspordan söyle bir haber beklerdim ama tabi sahibinin sesi onlarda.fenerbahceden sezer'e 13 milyon euro!!

bonservis bedeli 2.750 m eu+a.kadir 2 m eu bilica 2 m eu +yıllık en az 1.5 m eu'da sezer alsa 4x1,5=6 eder sana toplam 12.750 m eu.

selcuk krala 21 yazmayı biliyorlardı.tsl'nin en iyi futbolcusu 5 sene için 21 m euya alınmıssa bir kez daha alkışlanır galatasaray..

Bulent Uygun calisiyor...

Trabzon'dan alinan 2 puan + Fener'e armagan edilen 3 puan + Sezer Ozturk + Feneri Bilicadan kurtarmasi = 2.75m

good deal

1 sene sonra Sezeri hangi anadolu kulübünde görürüz?

a-Kayseri

b-Sivas

c-Eskişehir

d-mersin idmanyurdu

e-büyükşehir belediyesi

"fenerbahçe'ye verilmiş bir sözümüz var."

bu adam aynen böyle söyledi sezeri satmadan evvel.söz veren adama bak bucaya tam 24 futbolcu aldırıp ardından takımı bitirdikten,kümeyi garantiledikten sonra bucaya verdiği sözü unutup kuyrugunu bir yerine sıkıstırıp solugu e.şehirde alan adam bu.*****ve sözü varmıs.

Kesimal dahil, Fenerbahçe'ye giden Türk oyuncuların çok net düşünemediğine kanaat getiririm.

Fener'in, Serdar'ı, Sezer'i hatta zamanında Topuz'u almasının sebebi;

1- Beşiktaş, Galatasaray almasın.

2- Aldığım takım zayıflasın.

Topuz'a dünya para verdiler, Aykut Kocaman gelmeseydi adam unutulacaktı.

Üst Alt