# Sezer Öztürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sezer Öztürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezer borsası

Oha, o kadar da degil artik. Servet gecen sene az kalsin 8 milyon euroya Marseille transfer oluyordu, adam akilli oynasa bir kac mac, yine 4-5 milyona gider.

Ama 3 milyon + Zan cuk diye oturur, hem beladan kurtuluruz, hem Sezeri almis oluruz.

Servet'e kimse cash para verip almaz.En son sözleşmesi biter bedava gider.Tek şansımız takas

Manisa'dayken Galatasaray'a gelmek için yönetimle ters düşüp kadro dışı kalmıştı. Sonra biz niye almadık anlamadım. Ufuk'u aldık onlardan.

Keşke alıversek. Tam bir playmaker.

Bizim uyuyan yönetim bunu alana kadaaaar, çoktan kaparlar bunu, Beşiktaş veya Fenerbahçe alırsa hiç şaşırmam.

manisa da iken yüzüstü biraktik sezeri adam kadro disi kalmayi bile göze aldi 3 kurus icin yari yolda birakti bizim adnanlar

Galatasaray'a transfer olmasını istediğim oyunculardan biri ama büyük ihtimalle Beşiktaş alacaktır. Yalnız Uygun efendiye taktım ben :) Adam 3 kulüpten istediği oyuncuları bile seçmiş :)

Servet'i iyice ortalık malı ettiler, ayağa dusurduler bizim camia ve taraftar aferin. Şu Servet Kayseri, Bursa ya da Antep'in elinde olsa 10m euro isterlerdi herhalde. Bursa Volkan için Servet + 6m euro, Es-Es Sezer için Servet+3m euro istemiş, yok artık.

BAM herhalde bu takımlarda olsa Barış'a, Sarp'a, Ayhan'a 3m-4m eurodan aşagı istemezlerdi. Ufuk ve Aykut için de.

Sezer Öztürk Alman kuluplerince kapı dışarı edilen, en gözde zamanında U-20 takımından 2 sene sonra, 22 yaşındayken 300bin euro bonservisle Manisa'ya gelmiş oyuncudur.

Yabancı serbest olsun, bu nedir boyle yahu?

Rekdaşlar yeni konu açmadım..Sezer Öztürk'de her an gelebilirmiş..Anlaşma yakınmış..

Yekta'dan sonra Sezer iyi olacak iyi ve takıma katkı yapabilecek yerli oyuncular şarttı,Cenkte gelse keşke oda alternatif forvet olur..Yavaş yavaş BAM'dan kurtuluyoruz:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt