Sezon Bitti, Önümüze Bakalım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

2013/14 sezonu için olan aynı konu kapatıldığından dolayı bu konuyu açayım dedim, sanırım yakında lazım olacak... :red:

Sezon değil, 2019 mayısına kadar bitiğiz. Eğer yine hatalı sözleşmeler yapılmazsa, 2019 yılında Selçuk-Burak-Umut vs. sözleşmeleri bittiğinde sıfırdan kaliteli bir takım kurabiliriz. Yetenek fakiri, profesyonellikten nasibini almamış yerli çöplerin olmadığı bir takım.

Transfer sezonun bitmesini beklemek lazim... bittigi anda kadro kalitemiz yukselmemisse ben acacam konuyu zate

Sezon değil, 2019 mayısına kadar bitiğiz. Eğer yine hatalı sözleşmeler yapılmazsa, 2019 yılında Selçuk-Burak-Umut vs. sözleşmeleri bittiğinde sıfırdan kaliteli bir takım kurabiliriz. Yetenek fakiri, profesyonellikten nasibini almamış yerli çöplerin olmadığı bir takım.

Bu lig dizayn ediliyor abi o Selçuk-Burak sözleşmelerinin başka bir açıklaması yok.Ben sana şimdiden söyleyeyim minimum 2 sene şampiyonluk göremeyiz.Bari kupasız kalmasak ve ŞL'de sonuncu olmasak bu dönem içinde.

2015-2016:Beşiktaş
2016-2017:Fenerbahçe
2017-2018:Galatasaray
2018-2019:???????????

Veya

2016-2017:Beşiktaş
2017-2018:Fenerbahçe
2018-2019:Galatasaray

Şeklinde olacak şampiyonluklar.

şu an kulübün başına az işten anlayan Allah'tan korkan HIRSIZ OLMAYAN TORPİLCİ OLMAYAN biri gelse en evvel basın açıklaması yapar. her şeyi taraftara anlatır. bu kadar borcumuz var bu kadar adama sözleşmemiz var bu kadar mali yük altındayız sefa zamanı değil cefa zamanı .
sizden fedakarlık anlayış ve süre istiyoruz der .
eldeki çöpleri dağımaya çalışır gitmeyenlerin mecburen sözleşme bitimine kadar bekler bu arada alt yapıya yönelir. mali anlamda kemer sıkma politikası başlatır. mali gücü sürekli erteler ta ki 2019 senesi bitimine kadar. sonra da fener gibi yeniden yapılanmaya gider.

Bu lig dizayn ediliyor abi o Selçuk-Burak sözleşmelerinin başka bir açıklaması yok.Ben sana şimdiden söyleyeyim minimum 2 sene şampiyonluk göremeyiz.Bari kupasız kalmasak ve ŞL'de sonuncu olmasak bu dönem içinde.

2016-2017:Fenerbahçe
2017-2018:Galatasaray
2018-2019:???????????

Veya

2016-2017:Beşiktaş
2017-2018:Fenerbahçe
2018-2019:Galatasaray

Şeklinde olacak şampiyonluklar.

Dizayn edilip edilmediğini bilmiyorum ama 3-4 sene çöküş dönemi yaşayacağımız aşikar. FT - Aysal döneminde kurulan takım ömrünü tamamladı ve çöküş dönemine geçti bile. 4 senede 3 şampiyonluk yaşadık. Şimdi 4 senede 1 şampiyonluk yaşarız en fazla. FB ise yeni güçlü bir takım kurdu. Bu 4 senede en azından 2 şampiyonluk yaşarlar.

Dizayn edilip edilmediğini bilmiyorum ama 3-4 sene çöküş dönemi yaşayacağımız aşikar. FT - Aysal döneminde kurulan takım ömrünü tamamladı ve çöküş dönemine geçti bile. 4 senede 3 şampiyonluk yaşadık. Şimdi 4 senede 1 şampiyonluk yaşarız en fazla. FB ise yeni güçlü bir takım kurdu. Bu 4 senede en azından 2 şampiyonluk yaşarlar.

2002-2007 arası dönem bizleri bekliyor.Ben Bjk'den bekliyorum o atılımı şahsen Fb'den değil de.

Eğer söylediğin gibi dizayn ediliyorsa, son 4-5 senedir bize karşı adeta ezilen (sportif başarı, şike olayları) FB'nin müthiş transferler ve üst üste şampiyonluklarla gazı alınır.

Gaz transferlerle alındı zaten bir nevi,Aziz'in bahanesi hazır Fb bu sene şampiyon olamazsa Terram veya Vitor gider.Öyle kan çıkacağını sanmıyorum.Sonraki sezon Fb şampiyon olursa olur.

Niasse'mış aklınızdaki diğer çöplermiş, kimseyi almayın. Bu sene bitti zaten, defolup gittiğinizde yerinize gelecek adamlar önümüzdeki sene toparlar.

Fener'in şu anki halinden bir cacık olmaz.

Orta sahalarında Topal,Meireles,Souza,Diego tek yönlü oyuncular.Sol kanatları yok.Sow bitik kanatta olmaz.Stoch eskisi gibi değil.Nani henüz takıma alışamadı,ellerinde patlayabilir.Volkan bildiğimiz gibi.Kjaer-Alves ikilisi uyumsuz.

Evet beyler, yakında Dursun ve Hamza giderler, gitmeseler bile sezon sonu bu taraftar bir şekilde gönerir bunları. Bu sezon çoktan bitti. Seneye kim gelsin sizce hoca, futbolcu vs.?

ben sadece bu sene degıl bu baskan ve hamza hoca ıle gecırecegımız her sezonun erkenden bıtecegını dusunuyorum.

Üst Alt