Sezon Bitti, Önümüze Bakalım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Bitti, Önümüze Bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda kimin ne olduğu herkes tarafından biliniyor zaten niye bazı meseleler kompleks haline getiriliyor hayret
Üstüne alınması gerekenler alınsın bazı konularda
Bugün kaç tane foruma uğramamış üye birden foruma tünedi 2000 ziyaretçi ile birlikte
Hocaya hakaret eden mi ararsın , karaktersiz diyen mi ararsın.
Burası Galatasaray forumu ise herkes teknik direktörümüz hakkında yorumlarına çeki düzen vermeli diye düşünüyorum.
Bu yorumuma bakıp toz kondurmuyorsun da diyemezsiniz . Ben de maç boyunca değişiklik diye bağırdım burada zira. Antalya maçında da eleştirilerimi belirttim. İstifaya da çağırabilirsiniz tabi ona da bir şey demiyorum
Kaçıncı söyleyişim bilmiyorum ama bazıları eleştiri ile saygısızlık arasındaki farkı bilmiyor
Bundan sonra saygısızlar eleştirilerimi üstüne alınsın lütfen

Forumda kimin ne olduğu herkes tarafından biliniyor zaten niye bazı meseleler kompleks haline getiriliyor hayret
Üstüne alınması gerekenler alınsın bazı konularda
Bugün kaç tane foruma uğramamış üye birden foruma tünedi 2000 ziyaretçi ile birlikte
Hocaya hakaret eden mi ararsın , karaktersiz diyen mi ararsın.
Burası Galatasaray forumu ise herkes teknik direktörümüz hakkında yorumlarına çeki düzen vermeli diye düşünüyorum.
Bu yorumuma bakıp toz kondurmuyorsun da diyemezsiniz . Ben de maç boyunca değişiklik diye bağırdım burada zira. Antalya maçında da eleştirilerimi belirttim. İstifaya da çağırabilirsiniz tabi ona da bir şey demiyorum
Kaçıncı söyleyişim bilmiyorum ama bazıları eleştiri ile saygısızlık arasındaki farkı bilmiyor
Bundan sonra saygısızlar eleştirilerimi üstüne alınsın lütfen
Evet mevzu bu.

Şampiyon olurken hocayı eleştirdiğimde de laf yiyordum zaten, o zaman da çoğu şey toz pembeydi.

Sanıyorlarki her şey mükemmel de biz susuyoruz, bu akşam çıkan kadroya bir bakın el insaf ya. Erkenden koparamazsan tabii kaybedersin bu maçı ki 3 attık 4 yemek aptalcaydı.

Sergen diyorlar bir de ya Bjk son 4 maçı nasıl kazandı bilmesek ok diyeceğim, biz henüz rakipten kötü oynayıp maç kazanamadık; ya da böyle sonlarda maç koparamadık.

Evet mevzu bu.

Şampiyon olurken hocayı eleştirdiğimde de laf yiyordum zaten, o zaman da çoğu şey toz pembeydi.

Sanıyorlarki her şey mükemmel de biz susuyoruz, bu akşam çıkan kadroya bir bakın el insaf ya. Erkenden koparamazsan tabii kaybedersin bu maçı ki 3 attık 4 yemek aptalcaydı.

Sergen diyorlar bir de ya Bjk son 4 maçı nasıl kazandı bilmesek ok diyeceğim, biz henüz rakipten kötü oynayıp maç kazanamadık; ya da böyle sonlarda maç koparamadık.
Ben hocanın başlığında eleştirileri gördüğümde herkesin kazanacağımızı düşünmesine şaşırdım. :asd:

Evet mevzu bu.

her mac forma golu yiyoruz abi
zorumuza gidiyor yani

Evet mevzu bu.

Abi sana kim laf atabiliyor cidden yav merak ediyorum.

Hatırlamıyorum, hocaya saygısızlık ettiğimi söylüyorlardı. Bok gibi top oynuyor oluşumuz da önemli değilmiş nasıl olsa şampiyon oluyormuşuz vs.

Her maçı biri çıkıp alıyorduk geldiğimiz noktada o biri çıkmıyor ve alamıyoruz.
''bok gibi oynamamıza rağmen 3 yılda 2 şampiyonluk aldık. bok gibi oynamasak acaba neler yapardık'' gibi yorumlar yapıldı mı sana da knk

Daha ilk devre bitmedi. 2 mac önce (yani 1 hafta!! Önce) liderdik simdi 5. olacagiz. Daha hic birsey bitmedi. Ama su S.........evgili Yönetim bi halta yarasa daha iyi olacak

''bok gibi oynamamıza rağmen 3 yılda 2 şampiyonluk aldık. bok gibi oynamasak acaba neler yapardık'' gibi yorumlar yapıldı mı sana da knk
:asd:

Başakın hediye ettiği şampiyonluk çok göz ardı edildi, herifler 8 puan öndeyken 8 haftada 6 kez puan kaybetti ama bunu normal karşıladılar şampiyon olunca.

Neyse Muslera ve iki adam gelince belki istikrar olur diye ümit edelim.

Hatırlamıyorum, hocaya saygısızlık ettiğimi söylüyorlardı. Bok gibi top oynuyor oluşumuz da önemli değilmiş nasıl olsa şampiyon oluyormuşuz vs.

Her maçı biri çıkıp alıyorduk geldiğimiz noktada o biri çıkmıyor ve alamıyoruz.

Oyun planını kağıt üstünde oturttuk ama kadro günden güne eridi hatta bitti.
10/11
16/17 sonrası nasıl revizyon yaptıysak tekrardan aynısını yapmak lazım ama elde ne para var ne satılacak topçu.

Taraftarda mı? Sosyal medyasına küfreden ya da twitter da salak saçma hashtagler kasan mal taraftarı hariç tutarsak forum yada sözlüktekiler ne kadar değersizleştirebilir ki
Marcao sezon başında değerliydi ama gelen teklif max 9m oldu.
Yönetim, teknik heyet herkes. Şu takıma baksalar kimseyi almazlar. Günden güne de eldeki enkaz büyüyor.

puan farkı açılmadı ama gidişat iyi değil. maç çeviremiyoruz, beraberliği koruyamıyoruz, duran top organizasyonu yok vs. takım tat vermiyor. tek tek oyuncu eleştirmek de anlamsız. gayet sıradan bir takım olduk. 2 sene şampiyon olmuş takım nasıl bu kadar kötü transferler yapar saçmalık. vasata alıştık da iyi olan topçular da vasatın arasında kaynayıp gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt