Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek

Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek

Simdi Muhammet kardes; kisacasi 4 takim dusecek, bunlarin 3u STSL'den. Sivas, MIY, Fener. Ve Giresun. ?

evet bu dördü düşecek, bunu bu kulübün yöneticileride biliyorlar. 58 muhabbeti zaten buradan çıktı. Önceden FB'liler bu işin içinde BJK ve TS'de var deyip kendilerini avutuyorlardı. Şimdi işin öyle olmadığını anlamadılar.

MiY durumu en karisik. Yani bunlarin adi Bank Asyada olarak geciyor, yani normal sartlerde Bank Asyadan 2.Lige gitmeliler. O durum ne olacak ? Resmen bu yil o zaman bir takimin hakki daha yendi Bank Asyada.

nasil yani bu sezon ilk 3 te bitirmis takimlara haksizlik olmiyor mu (bankasyadaki)

süper ligten bu sene toplam 6 takım düşürülecek;

Bunlar Fenerbahçe,Mersin İ.Y. ,Sivasspor ve ligi son üç sırada bitirecek takımlar. Bunun karşılığında Bank Asya'dan yine 3 takım çıkacak kalan 3 takımlık kontenjan için bence şike sezonunda küme düşen takımlar geri çıkarılacak. Ortada haksızlık yok.

yoksa bunlar alper potuku alip baroni gibi faza para alanlari gönderecekmi?

Ben düşmelerini merak etmiyorum, Bank Asya'da eksi puanla başlayacaklar mı acaba? Çünkü öyle olması lazım kuralına göre ama zaten düşürdük diyip onu es geçebilirler.

beyler sezon sonundan kasıt play of bitimiyse, fener şaibe yapar, alacağı olası sampiyonlukda ne olacak o zaman iptal edilmesi gerekir, hadi diyelim yarıstan uzak kaldı rakibimiz olan tüm takımlara yatacak herifler.

benim en cok istedigim uefanin bunlari 4-5 yil avrupadan men etmesi.düsmekten beter olurlar

süper ligten bu sene toplam 6 takım düşürülecek;

Bunlar Fenerbahçe,Mersin İ.Y. ,Sivasspor ve ligi son üç sırada bitirecek takımlar. Bunun karşılığında Bank Asya'dan yine 3 takım çıkacak kalan 3 takımlık kontenjan için bence şike sezonunda küme düşen takımlar geri çıkarılacak. Ortada haksızlık yok.

Çok mantıklı, bu durumda yapılması gereken bu.Gecikmeli de olsa adalet yerini bulacak.Kanunları keyfi değiştirme yetkisini kendinde görenler er ya da geç hesap vermeli.

düşeceklerini bilyoruz ama bu devre arasında olsa iyi olurdu ya da 2.devre maçlar oynanırken düşerlerse müthiş olur. play ofta olcaklarına inanmıyorum zaten olmamalılar.şikeci bi takım playoff falan oynayamaz.

MIY nun tam olarak ne yaptığını biri söyleyebilir mi renktaşlar ?

Üst Alt