Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncusu İsteği!

Cevap: Sezon Sonu Aysal'dan Kanat Oyuncu İsteği!

abi kanat isteyelimde kimi göndercez muslera dany eboue sneijder drogba 5 etti 2 kanadı nasıl alcaz ?

yetenekli türk kanat varda bizmi bilmiyoruz

Başkan beni öyle bi doyurdu ki transfer anlamında, kendisinden yeni bi transfer istemekten mahçubiyet duyuyorum. Artık yönetime güveniyorum, alsalar da almasalar da eleştiri devirleri bitti transfer konusunda. :rolleyes:

abi kanat isteyelimde kimi göndercez muslera dany eboue sneijder drogba 5 etti 2 kanadı nasıl alcaz ?

kerim frei var..

amrabat-danny yedek gerisini postala yabancıları..

muslera-eboue--stoper--sol bek--- snejder--drogba...

kerim frei-g.inler-1-2 alternatif isim al bitsin dertler..

30 milyon euroluk bütçe yeter bence.. gidecekleri de katarsak maaşlarını filan. alternatifi isimleri alırız zaten.

şpl paraları filan...

Başkan beni öyle bi doyurdu ki transfer anlamında, kendisinden yeni bi transfer istemekten mahçubiyet duyuyorum. Artık yönetime güveniyorum, alsalar da almasalar da eleştiri devirleri bitti transfer konusunda. :rolleyes:

Bu transferleri gördüm ya, gözüm açık gitmez der gibi olmuş.:D

Dany ---> Serdar Taşçı

1 Yabancı kanat , 1'de yerli kanat , 1 tane yabancı sol bek = 6 yabancı gelecek sezon , sonra ki sezon Drogba'nın sözleşmesi bitiyor ,hem bırakır sanırım artık futbolu , yerini Burak alır 5 yabancılı sistem işte :)

bence adam alıp durmamak lazım bi otursun kadro takır takır oynayalım ya

Bu transferleri gördüm ya, gözüm açık gitmez der gibi olmuş.:D

Ben çok sert eleştiriyordum yönetimi transfer konusunda. Dış piyasada başarısızlar diyordum ve benim bu savlarımı tamamen çürüttüler.

Diğer konularda zaten başarılı buluyordum ama şimdi tamamen başarılı bir yönetim gözümde. Umarım çizgilerini hiç bozmazlar.

bence adam alıp durmamak lazım bi otursun kadro takır takır oynayalım ya

Bu sezon sonu son yapılanmayı yapıp artık , çok transferli değilde 1-2 transferli dönemler geçirmemiz gerek :)

Ama bu sezonu şampiyon ve şampiyonlar liginde gidebildiğimiz yere gitmiş bir şekilde tamamlamalıyız , sezon sonu as takıma olsun , kulübeye olsun iyi takviyeler yaparız :)

Yani bu sezon sonu transfer dönemi çok önemli :)

Kerim Frei 'ı alalım . Kontenjan açısından sıkıntı yaşarız yabancı kanat alırsak .

Digne müthiş bir sol bek yahu. Pırıl pırıl bir genç, çok maçını izledim Lille'de. Fakat çok büyük takımların göz hapsinde olan bir oyuncu. Alabilmek çok zor olur.

Kanat değil ama 4-3-1-2 için sol bek olarak hayalim Kolarov.

İzlemedim ama bu elemanıda baya övüyorlar izleyenler : Lucas Digne - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Kolarov , Carlinhos , Filipe Luis , Ansaldi , Armero , Andre Santos , Digne , Adriano , Santon , Tremoulinas , Ashley Cole , Aly Cissokho , M'Bengue artık kim gelirse gelsin , Hakan'dan sonra , Mustafa Sarp sonrası Selçuk İnan etkisi yaratacaktır :D

Ben çok sert eleştiriyordum yönetimi transfer konusunda. Dış piyasada başarısızlar diyordum ve benim bu savlarımı tamamen çürüttüler.

Diğer konularda zaten başarılı buluyordum ama şimdi tamamen başarılı bir yönetim gözümde. Umarım çizgilerini hiç bozmazlar.

Biz nokta atış transferler bekliyorduk belki, transfer olunca da virgüllü geliyordu gözümüze yerine kim yazılır bu transferin diye. Meğer yönetim dış piyasada olan etkisini bize göstermemiş, o yüzdendi belki eleştirmemiz, medyanın da çıkardığı fitne haberler sayesinde görüşlerimiz değişkenlik göstermişti, hemen oyuna getiriyorlar çünkü bizi, hemen asma kesme huyumuz var, hatayı hemen eleştirebiliyoruz, demek ki güvenmemiz lazımmış. Aynı hayata bende düşmüştüm hocam siz gibi, sonra siz gibi düşündük sonunda.:yenieek:

Biz nokta atış transferler bekliyorduk belki, transfer olunca da virgüllü geliyordu gözümüze yerine kim yazılır bu transferin diye. Meğer yönetim dış piyasada olan etkisini bize göstermemiş, o yüzdendi belki eleştirmemiz, medyanın da çıkardığı fitne haberler sayesinde görüşlerimiz değişkenlik göstermişti, hemen oyuna getiriyorlar çünkü bizi, hemen asma kesme huyumuz var, hatayı hemen eleştirebiliyoruz, demek ki güvenmemiz lazımmış. Aynı hayata bende düşmüştüm hocam siz gibi, sonra siz gibi düşündük sonunda.:yenieek:

yönetim nokta atışını bırak- atom bombasını bıraktı..

nasıl bir transfer dönemi geçirdik yahu..

snejder neysede hani uzun zaman uğraştık geldi geliyordu. drogba acayip süpriz oldu.. ben fenalardayım hala...

Üst Alt