Sezon Sonu Sözleşmesi Biten Önemli Oyuncular - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Sözleşmesi Biten Önemli Oyuncular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezon Sonu Sözleşmesi Biten Önemli Oyuncular

farfan iş yapar ama benim gönlüm elia dan yana

ayrıca g.töre acayip kan yapar yeni hasan şaş

Ömer Bayram Kayseri'ye transfer oldu. listeden cikartildi

Brett Holman Aston Villa'ya transfer oldu. listeden cikartildi

Joseph Akpala sözlesmesini uzatti, listeden cikartildi

Shorey,Spyropoulos ve Tiendalli (hepsi sol bek) listeden cikartildi. Kendi takimlarinda dogru dürüst oynamayan oyuncular transfer edecek degiliz.

Rodriguez,Isaac,Eneramo,Kasaev,Stilic bu oyuncularida cikarttim bizim ligden yabanci forvet almayiz, diger 3 kanat oyuncusuda kendi takiminda kadro disi. sorunlu oyuncular.

Listedeki oyuncu sayisi 29'e düstü.

Böyle bir konu eksik gibime geldi hemen bir liste hazirlayayim dedim:

Alan Dzagoev

Cristian Chivu

Didier Drogba

Jefferson Farfan

Tranquillo Barnetta

Mladen Petric

Dimitar Berbatov

Sotiris Ninis

Hugo Rolladega

Salomon Kalou

Yasin Öztekin

Mehmet Güven

Ugur Ucar

Gökhan Ünal

Mervan Celik

Simon Poulsen

Jimmy Durmaz

Ederson

Razvan Rat

Shikabala

Andres Guardado

Maynor Figueora

Andy Johnson

David Hoilett

Royston Drenthe

Daniel Pranjic

Chori Castro

Fabrizio Miccoli

Riccardo Montolivo

Sözlesmesi biten ve bizde oynayabilecek kapasiteye sahip olan tüm oyunculardan bir liste olusturdum. Bu oyunculardan kaci sözlesmesini uzatir kaci transfer olur bilimez ama bizde oynayabilecek bir cok oyuncu var burada. Yüksek bonservisli adamlar yerine Bedelsiz ama kaliteli olan oyunculara yönelmemiz gerektigini düsünüyorum. Arastirmada eksik mevkilerimize yöneldim, Sol Bek , Kanat ve Forvet. Diger mevkilerde gayet iyi yabancilarimiz.

listedeki oyuncular gerçekten iyiler özellikle Berbatov,Dzagoev,Farfan,Drogba vb..

ama bence ''bedava'' diye yıldızların üstüne zıplamamak gerekiyor çünkü bonservisi elinde bir yıldız oyuncu kendisini isteyen bir kulüp ile masaya oturacağı vakit, oyuncunun elide çok önemli bir koz oluyor.

Oyuncu misal Drogba kendisini isteye bir kulüp ile transfer görüşmesi yaparken doğal şartlarde 3,5 - 4 milyon euro'ya razı olsa dahi sırf ''bedava''transfer olduğu için fiyatını arttırıyor. 4 milyon euro 'ya fit iken 5 milyon'dan 5,5 milyon'da kapı açabiliyor.

Bu kozu oyunculara vermemek için dikkatli hareket etmeliyiz bence... bonservisi elinde olan yıldız oyuncuya alternatifsiz olmadığını göstermeliyiz.

Aksi halde garanti para,imza parası,prim derken birbakmışsınız ''bedava'' diye aldığınız adam size ''bonservisli oyuncu'' maliyetine gelmiş.

saygılar.

listedeki oyuncular gerçekten iyiler özellikle Berbatov,Dzagoev,Farfan,Drogba vb..

ama bence ''bedava'' diye yıldızların üstüne zıplamamak gerekiyor çünkü bonservisi elinde bir yıldız oyuncu kendisini isteyen bir kulüp ile masaya oturacağı vakit, oyuncunun elide çok önemli bir koz oluyor.

Oyuncu misal Drogba kendisini isteye bir kulüp ile transfer görüşmesi yaparken doğal şartlarde 3,5 - 4 milyon euro'ya razı olsa dahi sırf ''bedava''transfer olduğu için fiyatını arttırıyor. 4 milyon euro 'ya fit iken 5 milyon'dan 5,5 milyon'da kapı açabiliyor.

Bu kozu oyunculara vermemek için dikkatli hareket etmeliyiz bence... bonservisi elinde olan yıldız oyuncuya alternatifsiz olmadığını göstermeliyiz.

Aksi halde garanti para,imza parası,prim derken birbakmışsınız ''bedava'' diye aldığınız adam size ''bonservisli oyuncu'' maliyetine gelmiş.

saygılar.

aleykümsaygılar renktaş.

saygılar.

Saygılar bizden efenim klavyenize sağlık.

saygılar.

iyi forumlar

Alan Dzagoev - Orta saha

Cristian Chivu - Stoper

Didier Drogba - Forvet

Jefferson Farfan - Kanat

Tranquillo Barnetta - Kanat

Mladen Petric - Forvet

Dimitar Berbatov - Forvet

Sotiris Ninis - Kanat

Hugo Rolladega - Forvet

Salomon Kalou - Kanat

Yasin Öztekin - Orta saha

Mehmet Güven - Orta saha

Ugur Ucar - Sagbek

Gökhan Ünal - Forvet

Mervan Celik - Kanat

Simon Poulsen - Solbek

Jimmy Durmaz - Kanat

Ederson - Orta saha

Razvan Rat - Solbek

Shikabala - Orta saha

Andres Guardado - Kanat

Maynor Figueora - Solbek

Andy Johnson - Kanat

David Hoilett - Kanat

Royston Drenthe - Kanat

Daniel Pranjic - Kanat/Orta saha

Chori Castro - Kanat

Fabrizio Miccoli - Forvet/Orta saha

Riccardo Montolivo - Orta saha

Ilk mesaja guncelle bunu.

Listeden -> Yasin ve Ugur Turk alternatif olarak ve Andy Johnson + Hoillett/Jeff Farfan'dan birisi is gorur. Sol bek de Martin Olsson BITTI GITTI. Melo'nun yaptigini yapacak adam yok belese cikanlardan o yuzden el cheapoluk yapmamak lazim melo hususunda

Hoilett ve Farfan biribirinin alternatifi olamaz. Biri sol biri sag kanat. Hoilett'i CL vitrinine cikarip buyuk paralara satariz + cok fayda saglar. O Karabuk'te ki Jameikali'dan falan daha suratli ve teknik.

Farfan kopup gelsin, ruyalarima giriyo. Sag caprazdan gonderdigi fuzelerini parcali altinda gormek istiyorum.

farfan cok hayvanice olur yaf. ama senelik 4 milyon euro fln goruyorum mumkun degil o rakkamlara.

Jeff Farfan gelirse solda Emre/Engin oynar, Hoilett gelirse sagda Aydin PROBLEM SOLVENT

Aydın'ın sagı solu belli olmaz. Performansından ziyade gecmisine bakarak sakatlık sorunu yasayan bir oyuncu oldugu gercegi var. Arkasında Berkin yada Mertan'ı mutlaka hazır tutmak gerekir o dedigin olursa.

Farfan 4 istemez bence, 2.5-3 daha bi gercekci ve olanaklı geliyor. Ama istiyosada bi orta yol bulursun.

Birde, Emre ve Engin'i minimuma indiriyoruz kanatlarda oynatarak.

Yalan haberdir. O 14 milyonun yarısı vergilere gitse bile bu 7 milyon demektir ki kimse vermez o kadar para (Inter gibi enteresan kulupler haricinde).

Seneye hocanın tek forvete gecme ihtimaline karsı Emre ve Engin forvet arkasında oynayabilirler.

Ucuzsa ve gelecekse alalim o zaman ne diyem. Ayrica tek forvet oynarsak forvet arkasina Emre ve Engin mi koyulur? Koyulmaz.

Ileri ikiliyi Elmander-Miccoli yapar, bireysel macların seviyesine gore rahatca etrafını doldururdum ben olsam. Olmazsa ilk tercih Engin oynar, alternatifi Emre olur. Tabi seneye tek forvet teorisiyle bu kanıya varıyorum.

Bide Pino var eger kalırsa. Bu sezon Elmander'in arkasında yıkardı bu ligi bence.

farfanın kaliteli ama istemem sağa gökhan töre yi istiyorum ve iyi bir solkanat oyuncusu yok yerli ondan oraya yabancı istiyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt