Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sezonun İlk Maçına GİTMİYORUZ !

aziz yine kazandı ya yok boyle bisey Allah'ın sevgili kulumudur nedir bu adam. :asd:

Ne ilk maçı ben bundan sonra Türkiye'deki amatör klüp maçlarını bile izlemem.

İsterlerse Drogba'yı yanınada Ronaldinho'yu getirsinler dönüpte arkama bakmam bile.Ne zaman doğru bir duruş sergilerler o zaman takıma sahip çıkarım.

Taraftarı hep iki parmak bal çalarız ağızlarına her şeyi unuturlar zannediyorlar ama Galatasaray taraftarı onurlu ve gururludur.

Hatta kombine alımlarını bile dondurmak,alanlarında iptal tehtidi yapması gerekiyor ki akılları başlarına gelsin.En büyük uyandırma böyle yapılır.Şimdi ufak çapta başladı bu olay,daha ne kadar büyür bilmiyorum.

Ya şimdi diceksiniz bana senin bu yönetimle alıp veremediğin ne diye.Yönetimle alıp veremediğim yok ama hiçbirşeye ses çıkarmayan bir başkanda istemiyorum ben.Bir haksızlık oldumu sesini çıkartacak,taraftarını hareketlendirecek bir başkan istemek çok mu yanlış.Centilmenlik falan hikaye ya.Adamların Cemal Nalga olayında yaptıklarını ne çabuk unuttuk???

Onun için #unfollowgalatasaraysk 1-2 günlüğüne twitter hesabı olanlar bunu yaparsa sesimizi duyururuz bence.

aynen yönetime bi şey demek istemiyorum ama çok tepkisiz kaldılar , Galatasaray'ın ağırlığını koyması lazımdı!! çok pasif kaldık

arkadaş bu nasıl kampanya

bu sadece bize zarar verir

ligtv aboneliklerimizi iptal ettiriyoruz deseniz eyvallah ama bu kime zarar verir iyi düşünelim

bizim yönetimden bir cacık olmaz nah buraya yazıyorum. Galatasaray'a sahip çıkacak bir başkan gelmedi şu takıma.

Bence bu olay Liverpool maçıyla başlamalı. Yönetime de göz dağı vermiş oluruz.

Ligtv ne yanli yayin yapiyor öyle acin izleyin bu esat hangi takimi tutuyor ya?

Şu olacakları görmüş ve LigTV'yi lig bitmeden 3-4 hafta önce iptal ettirmiştim. Kendi takımını boykot etmek iyi bir davranış olmaz bana göre. Başka bir organizasyon düşünülmeli.

arkadaş bu nasıl kampanya

bu sadece bize zarar verir

ligtv aboneliklerimizi iptal ettiriyoruz deseniz eyvallah ama bu kime zarar verir iyi düşünelim

Kimseye zarar vermez ligtv ve digiturk hariç. Çünkü ligtv klüplerle belli rakam üzerinden anlaşıyor. Decoder satıp satamamak onlara kalmış :D

arkadaşlar maça gitmemek kulübümüze zarar verir , bence stadı full dolduralım ve tff'ye aydınlar'a gereken cevabı tek ses verelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt