Shabani Nonda ile yollar ayrıldı! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Shabani Nonda ile yollar ayrıldı | Resmi Site

Nonda, Eger bu taraftar Kewell'i efsane olarak açikliyorsa sende Efsane'sin.

55 maç 37 gol. Bu sezon 16 gol. Unutmayiz seni Nonda.

Nonda2.jpg

9_209451_derbigol2804.jpg

+ Sezon sonuna kadar sakat adam'i yollamamak ama Nonda'yi yollamak nassil mantiktir?

Yönetim resmen taraftardan korkmustur. Zaafiyet gösteriyor bu

Yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Attığı golleri unutmayacağız. Anaconda Nonda

f5 maçındaki komik kafa golünü hiç unutmayacağız kara kıtanın efendi futbolcusu :).Yaşattığın güzel duygular için teşekkürler...Kızgınlıklarımız mı unuttum bile ...Güle Güle...

Hayatının en basit golünü

Velakin belki de kariyerinin en anlamlı golünü attığın fener maçında ölümsüzleştin.

Geri kalan futbol hayatında başarılar dilerim.

Herşey için teşekkürler Nonda ! Özellikle Fener'e attığın gol ve yine hiç ummadığımız anlarda attığın goller için... Futbol hayatında başarılar ve en iyisini dilerim...
thumbsupz.gif

nonda.jpg

Bilin bakalım kimdi yıllar önce Ali Samiyende Bülent Kaptanla mücadele eden esmer kavruk adam

Taraftarın bir kulübün herşeyi olduğunu anlayamamış arkadaşlar,iyi düşünsünler. Dünkü Nonda'yı gördükten sonra bu kararın yanlış olduğunu söyleyenlerin futbol bilgisinden şüphe ederim.

Sakatlardan birinin sözleşmesi donduralabilirdi. Nonda'nın gitmesini istemezdim. Kewell sezon sonuna kadar oyunamıyacak keşke onun sözleşmesi dondurulsaydı. Nonda'yı çok arayacağız.

nonda.jpg

Bilin bakalım kimdi yıllar önce Ali Samiyende Bülent Kaptanla mücadele eden esmer kavruk adam

Yalnız bu resim ASY'deki maçtan değil. Fransa'da ki maçtan. Gruptan çıkmayı garantilediğimiz için 4-2 kaybetmiştik. Nonda 2 gol atmıştı yine yanlış hatırlamıyorsam. İstanbul'da ki maçta kırmızı beyaz formayla çıkmıştı Monaco.

Sakatlardan birinin sözleşmesi donduralabilirdi. Nonda'nın gitmesini istemezdim. Kewell sezon sonuna kadar oyunamıyacak keşke onun sözleşmesi dondurulsaydı. Nonda'yı çok arayacağız.

Dün akşam da aradık ama yoktu sanırım.:) Daha fazla elden ayaktan düşmeden gönderilmesi iyi oldu. Son maçta ASY'de yuhalandığını da unutmayın.

Gitmesini istedigim oyuncuydu ama gördügüm anda içim yinede ciz etti.. :( Tessekkurler Nonda! Shabani Nondaaa Shabani Nondaaa 30cm liiiikkk ...

bize çok katkıları oldu ancak artık performansı dibe vurmuştu.. doğrusu buydu..

Üst Alt