Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Transferinden Vazgeçildi | Borsaya Bildirim Yapıldı

Cevap: Shaqiri Transferinden Vazgeçildi

Baros+Riera out

Matavz+Leto in Böyle olabilir...İsimleri geçenler bunlar...

Renkdaş kızgınlıgını anlıyorum ama halka acık sirket oldugumuz icin mecburuz bildirmeye,yoksa ceza alırız.

Aynen öyle; diğer kukülpler de mecburen bildiiriyor. Ama basın duyurunca bitti diye duyurduğu için genelde sanki çok kötü bir şey olmuş gibi yansıyor.

Bu mecburi bir şey zaten. Dün de ben demiştim zaten hiçbir şey belli değil diye.

Adnan Polat ve yönetimi bunları yapsa şimdiye sallandırılmıştı Lisenin önünde ! Ama Ünal Aysal yapınca vardır bir bildiği deniyor.. İlginç..

Shaqiri gelmedi diye karalar bağlayacak halimiz yok. Hayırlısı olsun. Bu saatten sonra da sırf transfer yapmak için oyuncu alınmaz inşallah. Sezon başında Reyes, Podolski derken Riera geldi. Alternatifler nasıl belirleniyor şüpheliyim. Kimse alınmasa da olur zaten. Veya en kötü Keita gelir ki hemen hemen bütün taraftarı sevindirir bu hamle.

Ayıp be. 1 aydır görüşüyosunuz zaten ne diye borsaya bildirip bu kadar taraftarı kahrediyosunuz. Tamam şimdi alın Riera ayarında bi futbolcuyu.

olmadı takım bu haliyle bırakın sezon sonu şampiyonluk ilk dörde zor kalır iki kanatta felç durumda acil doğru dürüst adam alınmalı

Cevap: Ali Dürüst: "Shaqiri defterini kapattık"

su yorumu yeni uye olan biri yapsa forumda seytan taslar gibi taslarlardi eminim

Vallahi benim görüşüm bu. Futbolcudan anlama uzmanı olduğumu da söylemiyorum. Hem bu oyuncu için konuşulan rakamar da çok yüksekti. Ben de kanat oyuncusuna ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum ama Shaqiri pek içime sinmemişti. Alınsa da sesimi çıkarmam açıkçası ama büyük bir risk gibi geliyordu bana.

Üst Alt