Şiddet Yasasında Yeni Gelişme ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !

Cevap: Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !

bu üç partiyi terörle mücadele konusunda da böyle uyumlu çalışırken görmek isteriz ya da ne bileyim ülkemizin geleceğini ilgilendiren daha mühim konularda da

sen ne yaptın hacı. adamlar biz şike yapmadık diyemiyolarki. nihat özdemir bie bizi sampiyonlar ligine almayın demiş. nasıl şike yok. sende antudakilere uydun.

yalnış anladın ben şike yok demedim...okadar salakmıyım ben..anlatmak istediğim burda fb ye bi bk olmayacak

262ppnd.jpg

Hala sov olduguna inaniyorum. Basdan beri gecirmekdi niyetleri. Bu arada Bülent Arinc nerde?

...tiyatro seyretmeye devam ediyoruz....bu yasa gecerse akp biter....

Aziz gibi örgütten ve çeteden yargılanan hiç kimse bu yasadan umduğu gibi faydalanamaz..Yasa kabul olsa bile şikeden dolayı 1-3 sene arası ceza yiyen herkes futboldan men cezası alacaktır..Bu ceza alan kişiler kulüplerinde başkan veyya yönetici sıfatı taşıyorsa kulüpleri küme düşürülecektir..Yasanın değişmesi sadece şikenin ilerde caydırıcılığını azaltılması olarak sıkıntı çıkarabilir..Onun dışında kulüpler suçlu görüldüğü an cezalara çarptırılacaktır..

Allah hepinizin belasini versin bidaha gün yüzü göremeyesiniz bidaha o baraji asamayasiniz insallah .... ben ki dededen chp liyim artik chp li degilm allah belanizi versin offff ... tüm aile dende size oy moy yok ne akp ye nede mhp ye hepinizin allah belasini versin ...

Aziz gibi örgütten ve çeteden yargılanan hiç kimse bu yasadan umduğu gibi faydalanamaz..Yasa kabul olsa bile şikeden dolayı 1-3 sene arası ceza yiyen herkes futboldan men cezası alacaktır..Bu ceza alan kişiler kulüplerinde başkan veyya yönetici sıfatı taşıyorsa kulüpleri küme düşürülecektir..Yasanın değişmesi sadece şikenin ilerde caydırıcılığını azaltılması olarak sıkıntı çıkarabilir..Onun dışında kulüpler suçlu görüldüğü an cezalara çarptırılacaktır..

Mahkemeler bile degisiyormus. Bu yeni yasa cok firildaklilar iceriyor. Agir ceza mahkemesinden asliye mahkemelerine geciyormus. Aziz belki cikamiyor, ama diger sikeciler ne olacak?

Mahkemeler bile degisiyormus. Bu yeni yasa cok firildaklilar iceriyor. Agir ceza mahkemesinden asliye mahkemelerine geciyormus. Aziz belki cikamiyor, ama diger sikeciler ne olacak?

Şike ile yargılananlar 1-3 arası hapis yiyecekler o belli ki..Ama spordan uzaklaştırılıcaklar..Bence en önemli husus kulüplerinceza yemesi ve bu konuda Uefa çok gaddar yunan federasyonunu koruduğu volouyu 4.lige göndertti baskıyla..Burda da öyle olacak..

Üst Alt