# Sidney Govou - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou

Hayirli olsun artik. Kadir çetincali yazdiysa vardir bir bildigi. Quaresma zaten hayaldi, Babel'a para kaynagi bulunamadi.....

Tam aradigimiz adam! Fener'e karsi oynadiklari macta tam anlamiyla hayran kalmistim. O mactan beri de Lyon ve Fransa'nin maclarinda hep ayri bir gözle izlerim. Insallah dogrudur!

Daha geçenlerde gelmiyor, reddetti diye haber çıkmıştı. Çok acayip.:)

Bütün bunların dışında kanatlar için kral olur Govou. Fenerbahçe'yi seven Lyonlulardan bir tanesi. O maçlarda hep iyi oynadı.:D

Ek olarak zenci yahu? Nonda, Fener, Zenci, aşk, tutku, yalan rüzgarı?

İstemeyen bir bağlantı kursun yahu? :D

ouaresma.babel vs olmayacak transferleri bırakın.şimdi govou gibi adamıda beğenmeyiz yoksa.

Canım renktaşlarım benim ya Adam bizi reddetti haberleri üzerine herkes bir anda herifi 5. sınıf futbolcu yaptı. Şimdi Galatasaray'a doğru haberi çıkınca adam 1. sınıf topçu oldu. :D Seviyorum hepinizi. Govou'mu. Tamamen bilgisizim bu konuda. Bir iki kez izledim ama aklımda pek kalmamış oyun şekli. Hayırlısı demekten başka yapacak birşey yok malesef beim için.

1-2 günde bunu konuşuruz. Sonra başka biri atılır ortaya. Onu tartışırız.

Vallaha bıktım ya.

Bitsin artık bu çile:D:D

Aslan Sidney Govou'yu bitiriyor

Milan Baros'un yanına partner arayan Galatasaray, Lyon'un forvet oyuncusu Sidney Govou'yu bitirmek üzere...

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, 4 gündür transferi için uğraş verdiği Benin asıllı Fransız futbolcunun transferinde sona yaklaştı.

Üstünel'in, Govou'nun ailesi ve eşini de büyük oranda ikna ettiği ve Govou'nun sarı kırmızılı takıma imza atmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Galatasaray, kulübünün de takımdan ayrılmasına olumlu baktığı golcü futbolcu için Lyon'la büyük oranda anlaşmaya varmıştı.

Üstünel'in 1-2 gün içinde Govou'yu Hollanda kampına getirmesi bekleniyor. Galatasaray'a gelmesi durumunda Baros'un partneri olacak Sidney Govou, Çek futbolcu ile 2007 yılında Lyon'da birlikte forma giymişti.

Santrafor ve sağ açık mevkisinde oynayan Govou 37 kez giydiği Fransa Milli Takım formasıyla 10 gole imza attı. Govou, Lyon formasıyla ise 367 maçta 72 gol kaydetti.

Kaynak : https://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11974872.asp?gid=229

Bence bitecek bu transfer. Duyum falan yok bir yerden fakat tam Baros, Frank transferleri gibi. Adını 1-2 kere tartıştık forumda, sonra yalan oldu diye bir haber çıktı, şimdi anlaşıldı deniyor. Bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt