Gökhan Sancak

~ Le père de Yağız ~
GalataSarayı Efendileri
Bizim burada hep Fransiz arabalarindan uzak durun derler. Bu konu hakkinda ne düsünüyorsun?

Genel kanı bu yönde, haksız da değiller. Elektronik aksamlarında sıkıntı olduğu doğrudur. Sıfır veya ikinci el, ne alırsan al muhakkak oto elektrikçiye götürmen gerekiyor. Mutlaka s.o.s. veriyor.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Ben katılmıyorum. 2012 model Peugeot 508 kullanıyorum ve çok memnunum. 2016 modelini almayı düşünüyorum hatta.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten bildigimden degil duyduklarima göre konusuyorum. Ben daha hic kullanmadim Fransiz arabasi. Benim bir arkadasta Peugeot 208 vardi hep sorun cikariyordu mesela. Babamin da eskiden Renault 7 mi ne varmis o da öyle.

Ben Ford Fiesta kullaniyorum, burada da genelde Ford'lar sorunlu olur diye bir görüs mevcut ama hic katilmiyorum buna. Normal her arabada olusabilece sorunlar oldu bende simdiye kadar, yani öyle sIk sIk veya bayagi pahali bir sorun cikmadi simdiye kadar masallah. Babamin arabasinda da Ford da sorun yoktu genelde.

Zaten bence biraz sans ve biraz da kullanim sekline bagli araba durumu. Sende olan birsey illa baskasinda da olacak diye bir kaide yok sonucta.

Doğukan Bayar

Tecrübeli Üye
Benim pederde 2012 model Dizel otomatik Megane 3 Hb var.Fiyatına göre iyi araba bence alın derim

Taner Yıldız

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
2009-10 i10 ları tavsiye eder misiniz? Veya aynı yıllarda yaris? Ayağım yerden kesilsin istiyorum. 23.450 TL param var şu an.

Taner Yıldız

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Üzmez bence. İşini görür yani. i10 da olabilir ama ben olsam Yaris'i tercih ederdim.

Bi tane bayan öğretmen arkadaşım var. 2010 model yarisi var, 145 binde. Düşünüyor satmayı. Mpi motorlar için 150 binler falan sorun değil diye aklımda kalmış. Tüplü falan değil. Tedirginliğim, motorun küçük olması nedeniyle çok yorgun olması.

Taner Yıldız

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Yaris, güzel araba.

Daha kardeşim yeni aldı eşine, i10'u güvenli bulmamışlardı çocuk falan bineceği için.

Yeni modelli bişeyse ben alamam onu reis. Ama çok yorulmamış 2008-10 arası bi yaris aklımda var. Bulduğum saman inşallah almayı planlıyorum. Uzunca bi süre de kullanırım gibi.

Gökhan Sancak

~ Le père de Yağız ~
GalataSarayı Efendileri
i10 mu,, yoksa Yaris mi dersen Yaris derim. Ofisten bir kadın arkadaşımda var. Rahat araba diyor.

Ersin Can

Parçalı Üye
Kusura bakmayın. Görgüsüzlük olarak algılamayın. Bu iki araç arasında kaldım. Yakınlarımın bazıları Toyota bazıları Volkswagen diyor. Karar veremedim .Bana Tiguan daha mantıklı geldi. Sizin bilginiz var mı bu araçlar arasında.Mesela bu araçlardan sorunlu diyebileceğiniz ya da ikinci el piyasası kötü diyebileceğiniz var mı?

Üst Alt