Sigaraya Zam Geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigaraya Zam Geldi

Cevap: Sigaraya Zam Geldi

Zam haberi sevilmez bende sevmem

lakin

Sigaraya zam geldi mi sevinçten ne yapacağımı şaşırıyorum

kimse içmesin diye

lakin ne alan eksiliyor ne de içen

belki de artıyordur

:):)

Ekonomi kötüye gidiyor felaket bir cari açık var Ondan zaten emekliye memura %2 zam yapıp yiyecek içeceklere %20 leri geçik zamlar yapılıyor,Maliye bakanı da fiyat güncellemesi demiş , adam bildiğin dalga geçiyor

Avrupada 10 euro sigaralar.İyi olmuş.Ne kadar pahalı olursa,bırakmak isteyenler için o kadar kolay olacaktır.

Sigara'nın neden olduğu hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçların tutarı,devlete inanılmaz derecede yük oluyormuş.Bu nedenden dolayı,aşırı sigara zamları oluyor.Yani en azından ben öyle biliyorum,gerçi farkeden pek bir şey olmuyor,çünkü insanımız aynı hızla kullanmaya devam ediyor.En fazla 1-2 hafta sıkıyor kendini azaltayım diye ama yine artırmaya başlıyor tüketimi.Aynı şey alkol için de geçerli.Tüketimin azaldığı fln yok,çünkü biz kendimizi her ortama hazırlamaya alışkın bir milletiz.Aynen devam ederiz sigara içmeye,gerçi Allah'a şükür ben alkol kullanmıyorum,ordan yırttım yani. :)

Bu arada akrabamın büfesi var,sigaraya zam geldi dedim,hemen ilgili yeri aradı ve zam fln yok demişler.Asparagas haber mi acaba bu zam olayı.

Üst Alt