Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma !

Cevap: Sigma Olomouc 7 - 1 Fenerbahce Unutma Unutturma!

unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma! unutma, unutturma!

insanın içinden "helal aykut" demek geliyor...ezikliğin geldiği son nokta!

benfica'nın 7-0 ı vardı sanırım onu da unutmamak unutturmamak lazım. 7-0 lar unutulmaz.

04.11.1992

sigma:pribyl lubos, kovar michal, marosi jan(60')-fiala jiri, kotulek martin, vadura jiri , slaby milos, hanus roman, latal radoslav(75')-kabyl jiri , kerbr milan, barborik jiri , pivarnik roman

teknik direktör: karel bruckner

fenerbahçe:engin ipekoğlu, müjdat yetkiner, semih yuvakuran, novak dzoni, stoilov stanimir(30')-hakan tecimer, rıdvan dilmen(83')-nuri kamburoğlu, şenol ustaömeroğlu, ismail

kartal, gerson candido, oğuz çetin, aykut kocaman

teknik direktör: kosef venglos

dk. 9 roman hanus (1-0)

dk. 12 milan kerbr (2-0)

dk. 34 jiri barborik (3-0)

dk. 38 aykut kocaman (3-1)

dk. 51 jan marosi (4-1)

dk. 76 jiri kabyl (5-1)

dk. 80 jiri vadura (6-1)

dk. 90 [penaltıdan] roman hanus (7-1)

Birde bu var :) bunuda unutmayalım :)

Benfica-Fenerbahçe

17 Eylül 1975

22. dakika: 1:0 Sheu

33. dakika: 2:0 Nene

43. dakika: 3:0 Nene

60. dakika: 4:0 Jordao

72. dakika: 5:0 Nene

75. dakika: 6:0 Jordao

84. dakika: 7:0 Jordao

o avrupa haftasını çok iyi hatırlarım,biz Frankfurt'u Uğur'un golüyle yenip elerken bu ezikler her zaman ki gibi bizi yine rezil etmişlerdi.hatta bizim frankfurt maçının videosu hala bende saklıdır,canım sıkıldıkça izler, izledikçede büyük keyif alırım.

o avrupa haftasını çok iyi hatırlarım,biz Frankfurt'u Uğur'un golüyle yenip elerken bu ezikler her zaman ki gibi bizi yine rezil etmişlerdi.hatta bizim frankfurt maçının videosu hala bende saklıdır,canım sıkıldıkça izler, izledikçede büyük keyif alırım.

Her zaman ki gibi derken?

kaç tane rezil ettiler sayar mısın tek tek? Sonra bizimkileri sayıcam? Bu nasıl bir tariftir onu da anlamadım.

En kötü zamanlarında bizi yendilerdavası değil mi? kardeşim, onların hiç bir zaman iyi dönemleri olmadı zaten, her zaman kötüydüler. Bizi yenince de, en kötü zamanımızda yendik. iyi zamanı yok ki i.nelerin. ben bilmiyorum onların iyi zamanını.

Her zaman ki gibi derken?

kaç tane rezil ettiler sayar mısın tek tek? Sonra bizimkileri sayıcam? Bu nasıl bir tariftir onu da anlamadım.

En kötü zamanlarında bizi yendilerdavası değil mi? kardeşim, onların hiç bir zaman iyi dönemleri olmadı zaten, her zaman kötüydüler. Bizi yenince de, en kötü zamanımızda yendik. iyi zamanı yok ki i.nelerin. ben bilmiyorum onların iyi zamanını.

Allah Allah ! millet ne kadar kuşkucu olmuş ya.bizden kastım Türk futbolu,yani bizi rezil ettiler derken yedikleri 7 golle Türk futbolunu kastetmiştim :)

kusura bakma ya :) tam o sıra bizi yenmişlerdi ya heralde ondan bahsediyosun sandım. özür.

Bide bu maçı yalanlayanlar vardı onların gözüne sokmazmıyım ben bu video'yu :D

Üst Alt