Sigthórsson'un Forma Rezaleti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigthórsson'un Forma Rezaleti!

Klasik Dursun Özbek rezaletlerine bir yenisi daha eklenmiştir. Bu yönetim ne zaman 1 doğru yapsa peşinden 3 yanlış yapmayı bir şekilde başarıyor.

Daha önce bu tarz mallıkları hep Fenerbahçe'de görürdük Mehmet Topuz'un formaya başlarda Mehmet yazdırması ya da tribünde Fenerbahçeli Mehmet diye anons edilmesi gibi.

Galatasaray ÇomarSpor değildir.Bu mallığın derhal düzeltilmesi gerekir.

Oyuncunun daha önce giydiği formalar ve milli takım formaları aşağıdaki gibidir. Formama Kolbeinn yazdırın diyeceğini hiç sanmıyorum. Ya o gelmeden ezik bir kompleksle hazırlanmıştır ya da oyuncuya baskı yapılmıştır.

Edit: Forma fontlarını boşuna bahane etmesinler.Koca kulüp bir yazıyı mı sığdıramayacak

CrIPG2qWcAALM54.jpg
CrIPIxpXgAERlGi.jpg

Icelands-Kolbeinn-Sigthorsson-scores-their-second-goal.jpg
CrIPJ4-XEAEQ9qG.jpg

Son düzenleme:
Arenada sig sig sig dursun diye tezahürat yaparız kafana takma

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

telaffuzunu öğrenmiş dursun ve bunun mizah malzemesi olmaması için algıyı değiştirmek adına böyle bir yol seçmiş. Başkanın imajı herşeyden önemli.

Anasını satıyım eskiden golcüler gol attığında iki elinin işaret parmaklarıyla sırtını gösterirdi şimdi o sevinç bile yapılmıyor.

Yönetimin geldiğinden beri en doğru hamlesidir bence. Türkiye'de Soyismi sakıncalı oluyor maalesef.
Yapacak bir şey yok. İsmi yeterli.

Onu eleştireceğimize koskoca Galatasaray formasında futbolcunun ismi aşağıda yazıyor eşşek gibi ''Garenta'' yazıyor nefret ediyorum kapital futboldan.

Para işte hocam.Gerçi böyle diyoruz da,kaç para aldık Garenta'dan?15.2 milyon TL'ymiş 3 senelik.Euro bakacak olursak 4 küsür milyon Euro.Yıllık olsa fena değil gibi de,3 yıl için sönük kalıyor sanki.

Üst Alt