Şike de Var, Teşvik de Var - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike de Var, Teşvik de Var

Cevap: Şike de Var, Teşvik de Var

karisiydi galiba. kocasina "yine mi mac sattin da göt gezdiriyorsun" diyor :lol:

Hangi insan evladı kocasına bunu söyler? :) Benim karım bana böyle bir laf edecek düşünemiyorum gerisini.. Birde bu göbeğin haram yemekten nasıl olduğunu anlatacağım falan diyor. Eski karısı falan mı? Düşmanı gibi karıya bak :)

Bunun karısı ile baya davaları vardı çok bela açtı karısı başına. Ha Bülent'e müstehak o ayrı.

Levent abi bu arada Kükürtlü aynı zamanda benim 0-13 yaşımı geçirdiğim mahalle :)

antudan

Mesajı Gönderen: TOKMAKÇI:cLink:0245006

Etek raporundan bişey cıkmayacak klup ceza almayacak gecen seneki şampiyonluk tescil edilecek TFF 45 milyon EUFA 10 milyon eur ödeyecek.TFF bu parayı MAA ya rücu edecek hatalı yönetim ve yanlış karar aldığında dolayı.İşin özü bu ve butun bunların olabilmesi için UEFA CAS taki davayı cekin maddesini koydu önümüze.İlerleyen günlerde etik kurul raporu yayınlanır klubumuz aklanıp başkan dışarıya çıkarsa kimse CAS niye geri çekildi demiyecektir.

---------------------

bir de kutup ayıları ölmesin istiyorum :D

Bu haber tamamen yalan diyebilirim tamamen bizlerin gazını almaya yönelik. Böyle birşey olsa şimdiye çoktan sızmışti raporun tamamı ortalık karışmıştı.herşeyde çelişki var. Açık ve net şike falan yoktur diyecekler tüm suçu ılhan gibilerin üstüne yıkıp azizeyı de çıkaracaklar.

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

58. maddeyi UYGUALMIYACAK ( PARDON ).

Talip Doğan Karlıbel ‏ @TDKARLIBEL

Bu şu demek oluyor. CEZA vereceğim ama lig düşürmeyeceğim.PUAN silimine gidecekler. UEFA da sonra gereken cezayı TÜRKİYE ye kesecek.

Nasıl yani? Böyle bi twit atmış...

etik kurulu raporu denilen gibi suclu bulduysa,tüpcü ve tayfasi naparsa yapsin bu isten cikamaz.uefa alir gazlarini :)

0242- 7100600 nolu numaradan sayın DEMİRÖREN PAŞAMIZA kendinizi bağlatabilirsiniz.

:D bu adami yakinda yerler

TFF başkanı olduğundan beri Demirörenin hiçbir resmi açıklamasını okumadık, hatta gazeteye tvye çıkıp demeç falanda vermedi. adam sanki ruh :D Ben böyle gizli kapaklı bir TFF başkanı daha görmedim.

TFF başkanı olduğundan beri Demirörenin hiçbir resmi açıklamasını okumadık, hatta gazeteye tvye çıkıp demeç falanda vermedi. adam sanki ruh :D Ben böyle gizli kapaklı bir TFF başkanı daha görmedim.

konuşunca saçmaladıklarını farkettiler MAA'dan sonra ayrıca seçildiği gün söylemişti Y.D biz asla demeç vermiycez çıkıp konuşmıycaz basın sözcümüz yapıcak bunları diye :)

Bir tek ilk seçildiğinde UEFA'ya gittiğinde saçma bir fotoğrafı vardı sanki biri cep telefonu ile çekmiş gibi onun dışında fotoğrafı bile yok :)

FB´ nin sike ettigi idaa edilen maclarda "neden sivas yok" diye soran arkadaslar var.

Cünkü o mac TS´ye tesvik diye mal ediliyor. TS´de icin icine cekmek icin. Sikecilerin en fazla zoruna gidecek sey, kupa TS gittmesidir. Sivas, FB sikeparasi alip bilerek yeniliyor ve ayni anda TS´den tesfik alip yenmeye calisiyor deseler, cok büyük celiski olurdu.

TS suclu ise, TS den önceden savunma istemeslermi?

TFF, TS´li yöneticilerden savunma aldigini duydunuzmu?

Yoksa sadece FB´den savunma almadan ceza vermek, evrensel hukuka mi aykiri ?

Böyle haberlerle fark yaratmaya çalışan bir gazete daha.

Görünen o ki ne şike ne teşvik var.

FB´ nin sike ettigi idaa edilen maclarda "neden sivas yok" diye soran arkadaslar var.

Cünkü o mac TS´ye tesvik diye mal ediliyor. TS´de icin icine cekmek icin. Sikecilerin en fazla zoruna gidecek sey, kupa TS gittmesidir. Sivas, FB sikeparasi alip bilerek yeniliyor ve ayni anda TS´den tesfik alip yenmeye calisiyor deseler, cok büyük celiski olurdu.

Mantikli, ama zaten tesfik tesebüs girisimi diye geciyor, cok komik, yani ben bozuk türkcemle bile tesebüs ve girisim arasinda pek bir fark olmadigini biliyorum. Hem tesebüs hem girisim. Bu YD ve arkadaslari cok ama cok komik.

Yahu beyeler ben artik bi b*k anlamadim ya... Biri diyo ankara öbürü diyo g*tüm kara... Ne simdi???

Üst Alt