Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak

Cevap: Şike İddianamesi Tamamlandı, Yarın Açıklama Yapılacak

Rıdvan karaktersizi 1 kez olsun şikecileri suçlamadı tarafsız olmak için lafları söyledi söyledi sonra da bilerek ama suçları varsa da çeksinler dedi.

https://twitter.com/ntvspor şikayet etmek lazım taraflılığından bıktık artık..

arkadasim bu olayin ustune gitmeliyiz.. artik bu herife yakisani yapmaliyiz. yeni konu acilmasi lazim ve ntv'ye binlerce tweet/mail attalim.

rıdvan beygiri yarın açıklama yapsın bekliyorum surat ifadesini...

Arkadaslar kimse heveslenmesin... Adalet yerini bulmayacak! Aydinlar daha önce sunu dedi:"Idaaname aciklansin, biz kararimizi verecegiz." Simdi ne diyecek:"Bir Idaa üzerine kimseyi yargilayamayiz. Mahkeme karariini beklemek zorundayiz..." Tabii bu benim düsüncem.. O MAL(i) yokmu... SikeBahceyi kurtarmak icin elinden gelen herseyi yapar... Benim TFFye güvenim kalmadi... Sadece UEFAya güveniyorum... ne varsa onlarda var...

Iddianame de herkesin en cok merak ettigi gizli goruntuler ve ses kayitlari'dir:D

bugün kura çekimlerinde platini nin ağzı kulaklarına varıyodu haberi almış demek

@ibrahimseten İBRAHİM SETEN

Metris'ten çok tuhaf haberler geliyor..

İBRAHİM SETEN

@ibrahimseten İBRAHİM SETEN

İç açıcı şeyler değil.. Gece gece milletin içini karartmak istemiyorum..

Bir şey çıkmayacak gibi.Ne bekliyorduk ki zaten.Bu ülkede herşeyin üstü kapanır.

2drwbyw.gif
Bir şey çıkmayacak gibi.Ne bekliyorduk ki zaten.Bu ülkede herşeyin üstü kapanır.

Saati belli mi bunun? Ona göre oturup izleyelim.

Üst Alt