Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak

Cevap: Şike İddianamesi Tamamlandı, Yarın Açıklama Yapılacak

Bana göre karar falan alınmaz.Belki kisiler hakkında PFDK spordan men cezaları verebilir.Onun dısında birsey olmaz.Fener kulubü hakkındaki karar da sezon sonuna bırakılır.Eger yine bu yasayı degistirdikleri gibi,seefisizlik yapmazlarsa er ya da gec küme düserler.

Eger MALİ yarın,bir mucize olupta küme düsme kararı alırsa,acık konusuyorum kararının ertesi günü istifa eder!

uefa ile dalaşmasalardı belki sezon sonunu beklerlerdi ama artı çok geç

neyse gece burası daha ateşli olur. saat 2.30 gibi herşey gazetelere düşer.:D

bu cok iyi oldu derbi öncesi bir takımın psikolojisini bu kadar kötü yakalayamazdık artık onumuzde psikolojik etmenlerden bizden yana stadda bizden yana herşey lehimizde yenemessek kapatsınlar kepenki

Bana göre karar falan alınmaz.Belki kisiler hakkında PFDK spordan men cezaları verebilir.Onun dısında birsey olmaz.Fener kulubü hakkındaki karar da sezon sonuna bırakılır.Eger yine bu yasayı degistirdikleri gibi,seefisizlik yapmazlarsa er ya da gec küme düserler.

Eger MALİ yarın,bir mucize olupta küme düsme kararı alırsa,acık konusuyorum kararının ertesi günü istifa eder!

UEFA sezon sonuna bırakmaz, ve en fazla devre arasında düşerler. :)

Derbi iptal olmaz bence, en az 1 hafta sürer bunların karar almaları. Derbide kazanma ihtimalimiz arttı :)

antu da konuya 1 kişi cevap yazmış pek ilgilenmiyorlar galiba:D

ahh azız baskan madem çetenin 2.adamısın neden 2 sezon biz şampiyonluğu kacırdık

antu

ne yapalim aziz bunu bile beceremiyor :D

bu cok iyi oldu derbi öncesi bir takımın psikolojisini bu kadar kötü yakalayamazdık artık onumuzde psikolojik etmenlerden bizden yana stadda bizden yana herşey lehimizde yenemessek kapatsınlar kepenki

yenilirsek cok fena olur...düşünmek bile istemiyorum

[video=youtube;M-_tKepR1Qw]https://www.youtube.com/watch?v=M-_tKepR1Qw[/video]:D:D

Olgun Peker denen serefsiz Azizin 15 senelik sikesini gecebilecek ne yapmis cok merak ediyorum.

Mehmet Berk'in tamamladıktan sonra savcılığa gönderdiği iddianame, buradan da ilgili mahkemelere gönderilecek. İlgili mahkeme iddianameyi incelemek için 15 güne sahip. 15 günlük inceleme süresi içinde mahkeme davayı kabul edip etmediğini açıklayacak.

Mahkeme kararı önemli..

UEFA sezon sonuna bırakmaz, ve en fazla devre arasında düşerler. :)

Derbi iptal olmaz bence, en az 1 hafta sürer bunların karar almaları. Derbide kazanma ihtimalimiz arttı :)

Zaten Platını olmasa,Kulüpler birligi yine bir AliCegiz oyunuyla isi katakulleye getirirdi:)

Daha öncedende söylemistim,***** macına Platını maskeleriyle cıksak nasıl olur renkdaslar:Dcok ciddiyim:)

Üst Alt