Şike Soruşturması - (ARŞİV 2) - Sayfa 386 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması - (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Şike Soruşturması

epru köksaldı gacısı federal mahkeme cıkardı basımıza sımdı azız ceza alırda yargıtay onarsa federal mahkeme dıye tuttururu angutlar :D

Federal mahkemeler ABD'de olduğuna göre,TFF'nin NAFU'ya üye olmasi gerek.O da coğrafi açıdan mümkün olamayacağına göre Sayın Aziz Yıldırım için umut ışığı görünmüyor.:)

UEFA üzerinden Fenerbahçe’yi bitirme planına misilleme yapıp, UEFA soruşturmasının olması gerektiği gibi derinleştirilmesi ve esas suçluların cezalandırılması için çalışacaklarından emin değilim.

Olur da UEFA ceza verirse kararı temyiz ve CAS’a götüreceklerinden, İsviçre federal mahkemelerinde bu davayı başından itibaren masaya yatırtacaklarından emin değilim.

ebru köksaldının yazısından sanırsam olay isviçre federal mahkemesine kadar gidicek ne sacmalıyo lan bu :D

UEFA nın düşürme yetkisi yok ama TFF tarafından alınan kararlar UEFA disiplin talimatına ve kurallarına uygun olmak zorundadır. UEFA eğer TFF nin aldığı karraları talimatlarına ve kurallarına aykırı görürse ki görecektir bunu, gerekli yaptırımların yapılması için maksimum seviyede baskısını yapacaktır. Eğer UEFA da çözüm elde edemezse bu kez, hem UEFA hemde tüm ulusal federasyonların abisi FİFA sert yaptırımlarıyla devreye girecektir.

UEFA nın küme düşürme yetkisi yoktur fakat FİFA nın küme düşürme ve şahısları men etme cezası mevcuttur.

TFF başkanı bize göre şike süreci bitmiştir demesi aslında şike sürecinin yeni başlaması olarak algılanmalıdır.

FİFA sıfır tolerans ilkesinden ödün vermez vermeyecektir de. Disiplin kurulu kararlarına UEFA ve FİFA başkanlarının müdahalesi bile söz konusu değildir.

milli takım ceza almadıktan sonra bu hükümet ve tff uefadan gelecek her türlü cezaya razı. Koca kafalı tüpçü zaten gelmeden demişti gerekirse 3 yıl gitmeyelim diye. rte de ingiltereyi örnek göstermişti. olan sonunda bize olacak. Uefa tüm Türk takımlarını men edecek. bizim yöneticilerde tiyatro izler gibi izliyorlar. Galatasarayı pfdk ya sevk etmelerini neredeyse 2 ay olacak bizim yönetim hala tüpçüyü indirecek.

milli takım ceza almadıktan sonra bu hükümet ve tff uefadan gelecek her türlü cezaya razı. Koca kafalı tüpçü zaten gelmeden demişti gerekirse 3 yıl gitmeyelim diye. rte de ingiltereyi örnek göstermişti. olan sonunda bize olacak. Uefa tüm Türk takımlarını men edecek. bizim yöneticilerde tiyatro izler gibi izliyorlar. Galatasarayı pfdk ya sevk etmelerini neredeyse 2 ay olacak bizim yönetim hala tüpçüyü indirecek.

Bu işler rte ve tüpçünün demesiyle olmuyor maalesef.Avrupa'da kim Ziegler rte'yi ve tüpçüyü.

lube-ayar_322589.jpg

Şimdi 21inden sonrası deniyor, bazıları EURO 2012 sonrası diyor. Alıştım açıkçası UEFA kararlarının sürekli ertelenmesine. Bir senedir aynı ertelemeler olmuyor mu? :)

bir tane topic var, hapiste seks skandali diye, ama ben giremiyorum, ne var orda?

azize ve arkadasi seks mi yapmislar hapiste

veren kim , alan kim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt