Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 146 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Ilahi adalet budur iste. Haftalardir bize demediklerini birakmadilar.

Bunlar ne zaman birine tas atsa, hemen tas yagiyor baslarina. Hak yerseniz böyle olur iste.

Daha ligler yeni başlıyor dur sen,bu sene şampiyon olup sene sonu dalgaların kralını geçeceğiz daha.Bu çıkan haberler,ithamlar falan sadece bize yarıyor.Kaostan şampiyonluklar başarılar çıkarabilen tek kulübüz.

Eylül'de Fb'nin TS aleyhine açtığı dava görülecekmiş. 17 Kasım'da da TS'nin FB ve TFF aleyhine açtığı dava görülecekmiş. (CAS mahkemelerinde)

SON DAKİKA! | Şamil Tayyar: "Aziz Yıldırım'ın Avukatı Yargıtay kararını bozdurmak için FETÖ'cü avukatlarla 2M$'a anlaştı.''

915354.jpg

Bize Fetöcü Fetöcü diye iftira atarken iyiydi. Köpekler yine ilahi adaletin sopasını hissedecekler.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Fenerbahçe o sene şike yapmasa,bugün bu kadar beter bir konumda olmazdı bence.Fenerbahçe o sene şike yaptı,kupayı da Trabzon'a vermediler allem ettiler kullem ettiler.Evet kupayı vermediler ama,vermeyerek geleceğini kaybetti resmen Fenerbahçe.Aziz gidene kadar da,zor doğrulur belleri artık.Bu sene çok önemli işte,son 6 sezondaki 4. şampiyonluğumuzu vura kıra almalıyız bu sene.Şu şampiyonluk farkındaki psikolojik eşiği artık geçelim.Fener'e tarihimizde hiç 2 şampiyonluk fark atamamışız.Son 17 sezondur,2 takım da birbirine hiç 2 şampiyonluk fark atamamış.Bu sene şampiyon olalım,gerisi gelir artık.21-19 yapmak büyük psikolojik üstünlük olacak emin olun buna.

sarper bey sizce futbol mafyası bu farkın 2 ye çıkmasına izin verirler mi?
düşüncelerinizi bu hususta merak ediyorum bayım.

Açıkçası bu teoriyi ortaya atanlardan biri benim 2-3 sene önce,ama ligin monotonlaşması,ligin marka değeri düşürmekten bir işe yaramadı bugüne kadar.Bu sene bu 1 Fener önde-eşit-1 Galatasaray önde döngüsünün kırılacağını düşünüyorum.Şampiyon biziz bak da gör,son 2 yılın şampiyonlarını bilen biri olarak. :D

Üst Alt