Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Cevap: Şike Soruşturması | Şike Tescillendi

Angutlar Aziz başkan şikeden içeride yatmadı diyor.. Yahu ceza aldı işte mahkemeden. Yargıtay onaylarsa içerde yatacak

ya ben fenerlileri kıskanıyorum abi.kendileri şampiyon olunca da onlar kutluyo rakibi şampiyon olunca da onlar kutluyo şike yaptıklarına karar verilince de onlar kutluyo herşeyi onlar kutluyo anasını satim :/

Allah a milyar kere şükür olsun iyi ki GALATASARAY lı yız.Gurur duyuyorum :)

Komedik hareketler bunlar, pek yakinda sinemalarda. Ulkede pek cok skandalin ardindan skandala karisanlar "Turkiye seninle gurur duyuyor" nidalari esliginde alkislanmistir.

Aziz baskan en buyuk baskan daha buyugu yok :) tam komedi filmi gibi 100 yil sonra filmi bile yapilir.

Yargıtay cezayı onarsa aziz yıldırım devri bitiyor artık futbolda.

Ayrıca tekrar hapise girecek,2 yıl yatacak :hoho:

Aziz 6 yıl yatmayacak mı neden 2 diyorsunuz? Çete için ayrı, şike için ayrı ceza almadı mı?

mehmet baransu'ya göre yargıtay cezayı onadıktan sonra(6 ay-1 yıl) aziz yıldırım 40 ay daha ceza evinde yatacak...yani anlayacağınız bursa'dan gol haberi var mi durumu?

Serdal Adalı: Beşiktaş'a ihanet ettiğim için özür diliyorum. Üyelikten istifa edip kulüple resmi bağımı kopartıyorum. Saygılarımla

Fenerbahce president Aziz Yildirim convicted over match-fixing - ESPN

The ruling came two months after the Turkish soccer federation cleared all 16 Turkish teams of involvement in the alleged match-fixing scandal on grounds that there was no evidence that alleged attempts to fix games had altered the course of 22 matches tainted by the allegations.

allah senin belani versin yildirim demiroren o 16 takimin icinde bizimde adimiz vardi

Üst Alt