Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildi

Cevap: Şikeye Verilecek Hapis Cezası TBMM'de Kabul Edildi

Bu yasa mecnuna yaramıyor çünkü örgütten sabit suçu varmış. Aziz ve ekibi çıkarsa Mecnun hepsini yakar. Bütün bildiklerini savcıya anlatır.

Çakar'ında dediği gibi mecnun bu yüzden serhat uluerenle mesajını herkeze verdi. Ben yanarsam hepinizi yakarım.

Olduda Azize çıktı diyelim, Fb ceza almayacak diye birşey yokki onlara ceza verilecektir. O kadar cezadan sonra Azize insan yüzüne nasıl bakacak. Fbde artık bir zahmet kulübten içeri sokmaz.

azizede biçok suçtan dolayı içerde.

Herkez şunu izlesin.. Ahmet Çakar olayı çözmüş.

İbo Show - BEYAZ TV - Yildiz.tv / Nar.tv - Tv izle, dizi izle, film izle, Canli izle

Aziz ve ekibi çıkarsa Mecnun hepsini yakar. Bütün bildiklerini savcıya anlatır.

Çakar'ında dediği gibi mecnun bu yüzden serhat uluerenle mesajını herkeze verdi. Ben yanarsam hepinizi yakarım.

kasmaya gerek yok. olacaklar olurken biz zevkle izliycez. fenerliler hala azizin #### nu yiyo.yarın birgün ağzına ####### lar mı görücez.

Çete, silah kaçakçılığı falan kesin suçlar mı artık şike kesin gibi. 1 sene yatıp çıkabilir.

adamlar mecliste yasa çıkarttı arkadaşlar. 4 partinin desteğiyle. başkanlarını çıkartıyolar. uyanın.yasayı tayfur içinmi çıkardı o kadar adam. tabiki azize çıkacak.

feneri düşürürse uefa düşürür. o da iddanameye bağlı. bi takım güçler geri adım attı. maalesef bu iş eğer dışardan mudahale olmazsa kapatılacak.

o kadar kolay değil.bence uyanması gerekenler fenerliler onlara söyle.

Aziz Yıldırım sadece şike yüzünden içeride değil.Şike işin yan boyutu. Bir de atar damarı var bu işin: Silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek ne demek biliyor musunuz?

CMUK'u değiştirecek değiller ya.

Aziz Yıldırım sadece şike yüzünden içeride değil.Şike işin yan boyutu. Bir de atar damarı var bu işin: Silahlı suç örgütü kurmak ve yönetmek ne demek biliyor musunuz?

CMUK'u değiştirecek değiller ya.

yannni .bizimkiler sadece şikeye odaklandı ve bi tek fener yanıcak sanıyolar şikeden. bjkde var. unuttuğumuz çok şey var.

burası türkiye . federasyonun yaptıkları kulüpler birliğinin yaptıkları fenerli geri zkalıların yaptıkları bu süreçte kabul görüyor ve hatta tbmm de üzerine mum dikiyor. bence savcı geri adım atacak iddaname fos çıkacak. çıkartılacak. iddanamede suç örgütünden pekrlerden uzun uzun bahsederler. bu ib nleri esgeçerler. biz de böle apışıp kalırız. bu arada fener hakem le şikeyle yine şampiyon olur. biz hala burda düşecekti ha düştüydü ha diye ha babam yazarız.

platini gerdek gecesini bekliyo merak etme.

Belki A.Y. başka suçlardan da yargılandığından bu pek bişey ifade etmiyor olabilir ya da platini etkisiyle şike meselesini çok etkilemeyebilir.

Ama ben olaya spor boyutu dışında baktığım zaman büyük bir rezillik görüyorum. Şimdi ne olduda bu yasa da ceza indirimini de gittiniz ? 12 yıl yatacak olan x kişisi artık neden 3 yıl yatacak ?

Eski yasa yanlışsa mesela neden buysa o zaman bu zamanlama neden ? Üstelik bütün partilerinde desteğiyle çıktı yasa. Yani A.Y. gibi bir adam 12 yıl yatmasında 3 yıl yatsın diye bir derdi gibi var koskoca (!) meclisin.

Artık bu işler bu kadar açıktan açığa yapılmaya başlandıysa yazık bizim memleketin haline.

Ayrıca bu şike olayları, bu dönemin tamamı sadece sporda değil bizim siyasi kültürümüzünde büyük adiliklerle dolu olduğunu gösteriyor.

şu iddaname çıksın da belli olur. bence fos çıkacak ama beklemek lazım.

iddianameyi bekleyen herkesten önce platininin kendisi. o yüzden kimse boştan içerde değil. şiddet yasasının değiştirilmesini niye istediler sanıyosun içerdekiler?çünkü şike yaptılar ,başka suçlarıda var tabi azizin. o yüzden avutmak istiyosan fenerlileri kandır antuda .bizede eğlence çıkar kardeş.

Federasyon bak onlar değiştirdi biz de talimatnameyi değiştirelim derse şaşırmam.

Dizdar, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

"Olası bir yasa değişikliğinde Serdal Adalı'nın tahliye olması takdirinde Beşiktaş'ta yöneticilik yapabilir. Çünkü aleyhine durumlarda kanun işlemez. Yani alehine olan değişiklik lehine olan durmu bozmaz. Bu yasa Aziz Yıldırım için geçerli değil. Aziz Yıldırım, yasa değişse bile 12 yıldan yargılanacak." Diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

Böyle birşey okumuştum geçenlerde.

Dizdar, HABER1903'e yaptığı açıklamada;

"Olası bir yasa değişikliğinde Serdal Adalı'nın tahliye olması takdirinde Beşiktaş'ta yöneticilik yapabilir. Çünkü aleyhine durumlarda kanun işlemez. Yani alehine olan değişiklik lehine olan durmu bozmaz. Bu yasa Aziz Yıldırım için geçerli değil. Aziz Yıldırım, yasa değişse bile 12 yıldan yargılanacak." Diyerek sözlerini tamamladı.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber

Böyle birşey okumuştum geçenlerde.

azizin işi yaş furkan reis. o adam biçok halt yemiştir.

kansız namussuz şerefsizler!!! azizi kurtarmak için değil kendi kıçlarını kurtarmak için tüpçünün sadrinin ve diğer şikeci anadolu klüplerinin çabasıydı bu...bunlar kendi kıçını kurtarma peşinde.ama bu iş azize de gider.iddaname hazırlandığında geçerli yasa bu olacak çünkü...zamanın yasasıyla değerlendirilir saçmalığını bırakın.80 de idam vardı o zamanlardaki bi suçtan yargılanan adamı şu an idam edebilir misin? iğreniyorum bu ülkeden.haysiyetsizlik diz boyu!

Üst Alt