Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıla, Ahmet Kural'dan Fiziki Şiddet Gördüğü İddiasıyla Şikayetçi Oldu!

11462.jpg

10126.jpg

1263.jpg

8553.jpg

11690.jpg
Ne anlatmak istiyon amacın ne ?

Şu tür haberlerin gündem olup 7 den 70e herkesin böyle konuşulan bir ülkede asker, şehit gazi olmak istemezdim.. İyi ki terk etmişim ülkeyi..

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Nerede yasiyorsunuz merak ettim . Yasadiginiz ulkenin bir aktoru ile sarkicisi sevgili olur aktor sarkici kadina psikopatca siddet uygular ve bu mahkemeye yansirsa dunyanin her yerinde haber olur diye dusunuyorum . Belki Kuzey Kore tarzi yerlerde olmaz bilmiyorum .

Nerede yasiyorsunuz merak ettim . Yasadiginiz ulkenin bir aktoru ile sarkicisi sevgili olur aktor sarkici kadina psikopatca siddet uygular ve bu mahkemeye yansirsa dunyanin her yerinde haber olur diye dusunuyorum . Belki Kuzey Kore tarzi yerlerde olmaz bilmiyorum .
Finlandiya da yaşıyorum. Burda böyle gereksiz ve önemsiz şeyler haber olmaz. Bişey varsa yargıya gider ve yargı gereğini yapar. Yaptıktan sonra gazetelerin arka sayfalarında küçük bir haber olarak görebilirsiniz.

Anlatmak istediğim de tam olarak bu zaten. Türkiye için ölen, gazi olan veya çok çaba sarf eden insanlar bu kadar haber olmuyor. İnsanlar bu kadar konuşmuyor faydalı olanları, çabalayanları. Bu insanlar için ölmeye, askere gitmeye vs gerek yok diyorum. Değersizsin Türkiye halkının gözünde. Hepsi bu. Türkiye resmen akıl hastanesine dönmüş durumda. Sağlıklı insan sayısı çok az, olan da bi şekilde ya kaçıyor yada kaçmanın yollarını arıyor!

Kadına ve kendini savunamayacak herhangi bir canlıya şiddet kabul edilemez lakin itiraf etmeliyim ki bu konuda bende yukarıdaki arkadaşlar gibi düşünüyorum. Yani tam açıklayamıyorum da bir bit yeniği var gibi hakikaten, Ahmet Kural'ı tanıyan bir arkadaşın anlattığına göre hiç öyle medyada yansıtıldığı gibi bir adam değilmiş, gerçi görüşmeyeli 6-7 sene olmuş ama karakter şıııııılaaaaaaaaaak değişmez yani.

İnandırıcı gelmedi pek ya ne bileyim...

Kıyamam ben ona

Haberler... Ahmet Kural'ın ilk vukuatı değil! Daha önce de olmuştu

Adam ekşi sözlükte yazan bir kadına da saldırmıştı. Bu olayı hatırlıyorum. Medyada da yer almıştı. Neyse. Şurada özet geçmişler. Bakalım

Ahmet Kural'ın Haksız Yere Linç Edildiğini Düşünenlerin Hatırlaması Gerekenler

Finlandiya da yaşıyorum. Burda böyle gereksiz ve önemsiz şeyler haber olmaz. Bişey varsa yargıya gider ve yargı gereğini yapar. Yaptıktan sonra gazetelerin arka sayfalarında küçük bir haber olarak görebilirsiniz.

Anlatmak istediğim de tam olarak bu zaten. Türkiye için ölen, gazi olan veya çok çaba sarf eden insanlar bu kadar haber olmuyor. İnsanlar bu kadar konuşmuyor faydalı olanları, çabalayanları. Bu insanlar için ölmeye, askere gitmeye vs gerek yok diyorum. Değersizsin Türkiye halkının gözünde. Hepsi bu. Türkiye resmen akıl hastanesine dönmüş durumda. Sağlıklı insan sayısı çok az, olan da bi şekilde ya kaçıyor yada kaçmanın yollarını arıyor!
Haber olmamasi iyi bir sey degil . Bir yerde bir kadin dovuluyorsa olduruluyorsa yahut cocuk yahut adam bunun siradan bir olay olmamasi ve infial yaratmasi gerekir . Dert yandigimiz seyin bu tur olaylarin ulkemizde siradanlasmasi ve unlu/unsuz devamli olmasidir . Bununla beraber Finlandiya'da da haber olacagini tahmin ediyorum . Fransa Almanya gibi avrupa ulkelerinde haber olacagina eminim mesela .

Kıyamam ben ona

Haberler... Ahmet Kural'ın ilk vukuatı değil! Daha önce de olmuştu

Adam ekşi sözlükte yazan bir kadına da saldırmıştı. Bu olayı hatırlıyorum. Medyada da yer almıştı. Neyse. Şurada özet geçmişler. Bakalım

Ahmet Kural'ın Haksız Yere Linç Edildiğini Düşünenlerin Hatırlaması Gerekenler
İlla bi çıkıntılık yapacaksın ha. 10 bildirim gelmiş 9'u like sadece 1 tanesi alıntı, bil bakalım alıntı kimin ? Daha önce söyledim, az alıntı çok like GSC'deki felsefemdir.

Arda Sıla'ya desteğini açıkladığında bir şeyler koptu bende açıkçası. Ardanın destek olduğu bir insan maksimum ne kadar haklı olabilir ki diye düşündüm içimnden. MHP'nin meclis kararlarında içerik farketmeksizin HDP'nin tersi yönde hareket etmesi gibi bir durum var yani anlayacağınız, pek mantıklı değil ama engel olamıyorum. Bir çeşit obsesyon gibi düşünün.

İyi forumlar.

İlla bi çıkıntılık yapacaksın ha. 10 bildirim gelmiş 9'u like sadece 1 tanesi alıntı, bil bakalım alıntı kimin ? Daha önce söyledim, az alıntı çok like GSC'deki felsefemdir.

Şu adamı masumlaştırma uğraşlarından rahatsız oluyorum. Sıla'dan önce de şiddete meyilli bir adam! Görün istedim. Gerçeklere gözlerinizi yumacaksanız devam edin ama ben gerçekleri söylemeye devam etmeliyim!

Haber olmamasi iyi bir sey degil . Bir yerde bir kadin dovuluyorsa olduruluyorsa yahut cocuk yahut adam bunun siradan bir olay olmamasi ve infial yaratmasi gerekir . Dert yandigimiz seyin bu tur olaylarin ulkemizde siradanlasmasi ve unlu/unsuz devamli olmasidir . Bununla beraber Finlandiya'da da haber olacagini tahmin ediyorum . Fransa Almanya gibi avrupa ulkelerinde haber olacagina eminim mesela .
Ne demek iyi bir şey? Adaletin olmadığı yerlerde bu tür şeyler haber olur magazinleşir. Burda halk adalete güvendiği için gereği yapılır der geçer. Ama bi asker ölsün o gün ülkede hayat durur! Söyle bakalım hangisi? Bu insanların kadın haklarına vs magazin ilgisi yok çünkü bunlar elde olan şeyler zaten! Ayrıca diğer ülkeleri bilmem! Finlandiya da haber değeri taşımaz böyle şeyler! Yargı kararı verdiğinde, verilen cezayı bi şekilde haber yapar ve bunu büyütmez! Finlandiya da yaşıyorum fince de biliyorum haberleri de izliyorum! Hala inatla Finlandiya da bile haber değeri taşır diyorsun. Tam orta doğu zihniyeti! Gerçekten bu halk için ölmeye, şehit olmaya, gazi olmaya ve çabalamaya değmez. Yozlaşmışlığın içinde boğuluyorsunuz!

Üst Alt