GSC Scout - # Silviu Lung | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Silviu Lung

1594065697084.png

Silviu Lung Jr.
Doğum tarihi/Yaş: 4 Haz 1989 (31)
Doğum yeri:
Romanya
Craiova
Uyruk:
Romanya
Romanya
Boy: 1,89 m
Mevki: Kaleci
Danışman: Danışmanı yok
Güncel Milli oyuncu:
Romanya
Romanya
Uluslararası maçlar/goller: 3/0
Sözleşme bitiş tarihi:: 26.07.2020

Maçın ilk yarısında üç kritik kurtarış yapan Lung, toplamda ise yedi kurtarış yaparak OPTA verilerine göre bu sezon ligdeki toplam kurtarış sayısını 105'e yükseltti ve şu ana dek 99 kurtarış yapan Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır'ı geride bırakarak ligin en çok kurtarış yapan kalecileri sıralamasında zirveye yerleşti.

O rezil kayseride maç başı 2 gol yemiş bizimki de önünde donk lemina oynuyor ya önünde oynayanlar sürekli değişiyor bahanesiyle 5 maçta 10 gol yiyerek aynı başarıya imza atmış.
Birde muhteşem türkiye kupası performansı var
Adamın tüm kulvarda gol yemeden tamamladığı maç yok :D

Bu arada yarın emre peşine düşer

çizgi kalecisi. Anadolu takımlarında iş yapar ama bizim gibi önde oynayanlarda yapamaz. Birebirler önemli büyük takımlarda.

Okan daha iyi bu konuda.

Kesinlikle alınmalı. Geçen sezon da şampiyon olmamızda büyük katkısı vardı başak maçında devleşerek. Muslera düzelene kadar geçici olarak faydalı olacağını düşünüyorum. Tabii ki kimse Muslera gibi olamaz ama onun seviyesinde bir oyuncuyu da almamız zor bu şartlarda.

Ula ben bunu 25-27 sanıyodum baya genç gösteriyor

Transfere gelecek olursak yabancı hakkımızı daha tecrübeli kaleciden yana kullanmalıyız misal c. bravo

Alalım almasına da yabancıdan 2 kişiyi kaleye mi ayıracağız.
Muslera'nın erken dönmesi de ihtimal dahilinde ayrıca

Okanla başlamak yerine 6 aylık bizde oynasın.Sezon sonu şampiyonluk kutlamasına katılır.Bizden sonra da piyasası devam eder kendine kalıcı bir kulüp bulur.Şu Başakşehir maçıyla gözümüze girmişti..

Üst Alt