Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

Cevap: Şimdi Ne Olacak? | Fenerbahçe Küme Düşer mi?

düşermi düşmezmi bilmem ama ts suçsuz bulundu ts dava açsın şampiyonluğu almak için çatır çatır alır o kupayı

İşin garip tarafı 14 nisan 2011 tarihinden önceki kayıtlar ne olacak? Ceza mahkemesi tamam bunlarla ilgili cezaları vermedi ama tff bu bilgileri ne yaptı(!)? Mahkeme sürecinden bağımsız olarak savcılık eski dosyaları istedi mi? Tabiki istemedi... Bazı hukukçular isyan ediyor bu olaya ama basına hiç yansımıyor...

Ezikler şikeci olarka tescillendi, hala neye seviniyorlar.. Busene Anadolun bütün stadlarında PARA ŞİKE İŞTE FENER İŞTE tezaruhatları olacak..

Ezikleri harbi mal, hala aziz yıldırımın başkanlığını savunuyorlar.. Şikeci oldunuz..

Şikeciler diye tezahurat yapınca tff ceza veremez artık bizlere :D

En kötü ihtimal önümüzdeki sezonda Fenerbahçe Avrupa kupalarına katılamayacak bu bana göre kesin daha fazlamı olur küme düşürmek için zorlarlarmı orasını şuan bilemiyorum.

bisey degismez

sahaya yansımadı sonuc olarak..

yansıması gerekir, mesela ayna tutup sahaya reflect ettirseydin sayılırd.

UEFA bizim TFF ye FB yi küme düşürün der ,TFFde toplu men cezasını göze alır ben düşüremem deyince,UEFAda toplu ceza verirse ,ortalık tam karışır .( ama bunu düşündükleride bir gerçek FB için Türk futbolunu yakacaklar ,BJK zaten 1 sene Avrupaya gitmiyecek ,FB de ceza alacagından gidemiyeceginden ,sadece GS,T.SPOR gideceginden bunlarda GS yın maddi olarak arayı açmasın diye,toplu ceza yiyecekler diye düşünüyorum ,hatta bazı sitelerde buda yazıldı...

Ama UEFA bunların oyununu bozar , FB küme düşünceye kadar onu avrupaya almıyorum der..Şampiyon olsa dahi tanımıyacagını deklare ederse bunların oyunuda bozulur..

Bu TFF iyi niyetli olsaydı Mahkememin aldıgı karar geregi ,TFF toplu olarak İSTİFA eder bir kenara çekilir, FB in küme düşürülecek olacak olması nedeniyle yeni ligleri FB siz başlıyacagını açıklar.....

Ama bunu yapmıyacaklar ,FB yi kurtarmak adına Türk futbolunu yakacaklar, işin T.SPor yanı ise onlarında en kısa zamanda geçen senenin Şampiyonlugun tescil edilmesi ve şampiyon olan takımlara verilen paranın verilmesi için MAHKEMEYE başvurması gerek ...Bunu kısa zamanda yapması lazımkı TFF bir karar vermesi gerekir , veremezse UEFA o zaman toplu ceza yerine, bizim TFF yi görevden ALIR ..

Belkide bu Türkiye cumhuriyet tarihinde İLK olabilir...

ŞİKE yapan mahkemece tescil edilen takıma ceza veremiyen TFF yi ,görev den alıyorum dese UEFA ,devlet olarakta bir şey yapamayız, uluslararası yasalarda HATIR-GÖNÜL işlemez , birde ŞİKE yapanı düşüren ülke federasyonlarıda UEFA yada baskı yaparlar, biz niye düşürdük diye ,velhasıl ilk raund bitmiştir bundan sonra top TFF dedir...

Trabzon'a kupası verilsin artık bence resmen şikeyle çalarak almışlar 2 sene önceki kupayı.

hiçbirşey olmamış gibi herşey devam edecek arkadaşlar fazla ümitlenmeyin ceza verecekler falan diye. bu angutlar ne diyodu; mahkeme sona ermeden ceza vermeyin, şimdi mahkeme bitti, yargıtay onamadan bişey vermeyin diyecekler, yargıtay onayacak, bu sefer aihm ye gidecekler, o karar vermeden ceza olmaz denecek. denecek de denecek uzar gider bu iş. biz işimize bakalım bence, bu şikecilerle nasıl başedilir onu öğrenelim

Bir ... olmaz beyler.

Simdiye kadar oldumu ?

Hayir.

Bundan sonra olurmu ?

Hayir.

Gecen sene bu siralar yuzlerce sayfa senlik vardi forumda. Yazip duruyorduk. Kumeye Fener, boQ7'in Fener.

Noldu ? 1 sene CL'den cektiler.

Beklentilerimiz men, kume, amator kume, 64 yil hapis cezasiydi.

Bence bu saatten sonra yine birsey bulurlar, yine birsey olmaz.

Bir ... olmaz beyler.

Simdiye kadar oldumu ?

Hayir.

Bundan sonra olurmu ?

Hayir.

Gecen sene bu siralar yuzlerce sayfa senlik vardi forumda. Yazip duruyorduk. Kumeye Fener, boQ7'in Fener.

Noldu ? 1 sene CL'den cektiler.

Beklentilerimiz men, kume, amator kume, 64 yil hapis cezasiydi.

Bence bu saatten sonra yine birsey bulurlar, yine birsey olmaz.

O zaman varsayımlar üzerine konuşuyorduk kardeş şimdi resmen şike yapmışlar ya ötesi yok yani kesinleşti şike yaptıkları. Haa sen dersin ki burası Türkiye o zaman diyecek bir şey yok sen de haklısın.

burası Türkiye burda ceza meza yok arkadaşım. istediğin gibi şike yapabilirsin. yeterki arkanda şikeyi destekleyen sağlam bir taraftar grubun olsun

UEFA ve FIFA olaya müdahil olurlarsa , fenerin amatöre kadar yolu var.

federasyondan yaptırım beklemiyorum açıkcası ancak uefa'nın zorlamasıyla bişeyler olursa olur yoksa zor.

Türkiye'de bir sey olmaz yine.

Uefa'dan men gelecek ama bu kesin gibi.

tff gözümüzün içine baka baka şikeyi yoksaydı, hiç bir kulübe ceza vermedi. biz GalataSaray kulübü olarak adaletin sağlanması için adım atmadıkça dün ne olduysa yarında o olacak.

Üst Alt