Şimdiye Kadar En Fazla Vakit Harcadığınız Oyun Hangisiydi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şimdiye Kadar En Fazla Vakit Harcadığınız Oyun Hangisiydi?

FH8PMsjXEAIcMdy

Wow da class ve ırk neydi?

ilk coynadığımda 20 sene önce - N.Elf rogue

3 sene önce Classic geldiğinde Human Rogue (F*ck the horde :) )

ikisinde de rank 14 oldum (tam bir mallık) - eskisinde TBC 'de illidanwarglaives i aldım sonra oyun baydı guild dağıldı - classictede tbc çok daha çabuk baydı, millet anormal kasıntı olduğundan "rogue" lara sıcak bakılmıyordu bıraktım uğraşamadım valla.

Da yani neler nelerle uğraşmazdık , birisi horde account açardı priest levellardı- Rend buff için beklerdik , adam bizi mind control ederdi raide kadar o buffi tutardık. teheeeey.

Her zaman melee dps classlarını seçerim RPG lerde , rogue candır. her oyunda geçerli benim için.

ilk coynadığımda 20 sene önce - N.Elf rogue

3 sene önce Classic geldiğinde Human Rogue (F*ck the horde :) )

ikisinde de rank 14 oldum (tam bir mallık) - eskisinde TBC 'de illidanwarglaives i aldım sonra oyun baydı guild dağıldı - classictede tbc çok daha çabuk baydı, millet anormal kasıntı olduğundan "rogue" lara sıcak bakılmıyordu bıraktım uğraşamadım valla.

Da yani neler nelerle uğraşmazdık , birisi horde account açardı priest levellardı- Rend buff için beklerdik , adam bizi mind control ederdi raide kadar o buffi tutardık. teheeeey.

Her zaman melee dps classlarını seçerim RPG lerde , rogue candır. her oyunda geçerli benim için.
Orc Warrior (For the Horde!)
Classic-tbc-wotlk
Legendary Baltayı aldım sonra 2-3 ay daha oynayıp bıraktım. Dediğin gibi bütün keyfi kaçtı.
Vanilla ve Tbc tank sonra fury.

Lisedeyken, mezun senemde ve üninin başlarında Fm ömrümü yemişti. 2007den 2010a kadar sıkılmadan oynardım. Sonra pcyi yenilemiştik. Fifa, call of duty ve assassins creede sardım. Tabi kısa oyunlardı onlar.

Net Fm diyorum

Üst Alt