Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Engin: "Galatasaray, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenecek"

Şampiyonluk yolunda çok önemli bir 3 puan olduğu için kazanmamız gerektiği dışında başka hiçbir motivasyon asla mı asla olmamalı!!!

geyik bir yana bence gs kadıköyde bir galibiyet alacaksa, son derece olumsuz şartlar altında alacak o galibiyeti.
gs’ın kadro kalitesi olarak 2-3 gömlek daha üstün olduğu, makine gibi oynadığı, fb’in de çok kötü durumda olduğu bir senaryoda olmayacak bence galibiyet. hiç beklenmedik bir zamanda olacak.
bugünkü şartlara bakıyorum, bence gs’ın kadro kalitesi fb’den öyle fersah fersah üstün değil. mecburi kazanma baskısıyla gidiyor. saha dışı şartlar gs aleyhine, bir de fb potadan kurtuldu bence rahatladılar.
bir de puan durumundaki konumlarına ragmen medyada gs kötü oynuyor, fb toparlandı algısı var.
aslında galibiyet için zemin oldukça müsait.
yeter ki takım maça akıllıca hazırlansın. yemin ediyorum ne fb takımı bursa takımından iyi bir takım, ne de şükrü saraçoğlu timsah arena’dan daha baskılı bir atmosfer.

geyik bir yana bence gs kadıköyde bir galibiyet alacaksa, son derece olumsuz şartlar altında alacak o galibiyeti.
gs’ın kadro kalitesi olarak 2-3 gömlek daha üstün olduğu, makine gibi oynadığı, fb’in de çok kötü durumda olduğu bir senaryoda olmayacak bence galibiyet. hiç beklenmedik bir zamanda olacak.
bugünkü şartlara bakıyorum, bence gs’ın kadro kalitesi fb’den öyle fersah fersah üstün değil. mecburi kazanma baskısıyla gidiyor. saha dışı şartlar gs aleyhine, bir de fb potadan kurtuldu bence rahatladılar.
bir de puan durumundaki konumlarına ragmen medyada gs kötü oynuyor, fb toparlandı algısı var.
aslında galibiyet için zemin oldukça müsait.
yeter ki takım maça akıllıca hazırlansın. yemin ediyorum ne fb takımı bursa takımından iyi bir takım, ne de şükrü saraçoğlu timsah arena’dan daha baskılı bir atmosfer.

Sadece son kısım hakkında konuşacağım,daha baskılı bir atmosfer değilse niye her seferinde ilk devre bizim topçuların nevri dönüyor orada?

00f189111a6.png

Normal şartlarda zaten yenmemiz çok doğal.Erzurumda bunlardan iyi bursa da iyi.Oynadıkları oyun ortada.Hakemler arkalarından ittirmese akhisardan sonra net küme düşecek takım bu mallar.Ama şartlar tümüyle arkamızda.Ne kadar oyun varsa bize karşı oynanıyor.O maçın hakemini şimdiden ayarlamışlardır zaten.Fırat denilen çapsız eyyamcı puştu verirler barca gibi oynasak yine kazandırmaz bize orada.

Deplasmanda küme düşecek bütün takımlara karşı zorlandık. Küme düşecek bir diger takım olan Fener de bizi zorlar gibi.

Üst Alt