Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Güler Fenerbahçe Doğuş'ta

Sana kariyerinin son yıllarında fenerbahce 500 bin Galatasaray 300 bin verse fenerbahceye mi gidersin?

iş yeriyle, spor camiaları aynı değil , kulüplerde manevi değerler, sadakat, tutku gibi kavramlar önplandadır. ben iş yerine aşık biri görmedim şimdiye kadar.

Bırakın abi bu işleri, ne maneviyatı. Sinan bu kulübün alt yapısından yetişmedi. 15 senedir de bu takımda değil.

Üniversiteden mezun olmuşsunuz. Yeni mezun olduğunuzdan dolayı tecrübesizsiniz ve iş bulmanız zor fakat birisi size iş veriyor. Sonra 3 sene çalışıyorsunuz maaşınız 4.000 TL diyelim. Sonra şirketiniz küçülmeye gidiyor, bu sene size zam yok, maaşını da 3.500 TL'ye çekiyorum diyor. Aynı anda sektörünüzdeki en önemli rakip firmadan teklif alıyorsunuz. 6.000 TL teklif ediyorlar.

Beni yeni mezun olduğumda işe alan yer şu anda çalıştığım yerdi deyip "vefa" dan dolayı aynı şirkette mi kalırsınız yoksa diğerine geçiş yapar mısınız?

Bu soruya samimi olarak aynı şirkette kalırdım diyenler Sinan'a istediği gibi sallayabilir, hatta küfür bile edebilir lafım olmaz. Diğerleri bence eleştirmemeli.

Yolu açık olsun, kendisine her şey için teşekkür ederim.

What a bullcrap comparison, tebrikler for your bullshit

Geçmişte ailenden biri o şaşalı şirkette zarar görse ve herhangi bir tazminat alamadığı bir durum varsa. Yine de o şirkette çalışır mısın?

Farklı şeyler. Dediğin durum için şöyle bir şey olması lazım. Sinan ve babası bizim takımda beraber oynamış olsa, zamanında fener tribünleri Sinan'ın babasına sövse Sinan şu anda bunu yapsa dediğinde haklısın.

Zaten malın süre alacağı falan da yok. Galatasaray'da adam olarak kalmak varken, doğuş'a gidip paranın köpeği olmayı seçti. Melih sığırı gibi havlu sallar. 2-3 dk oynar, maç sonu 3 periyot konuşur.

Şirket kıyaslaması talihsiz olmuş bu durumda. Adam Galatasaray lıyım diyor herşeyden önce. Böyle söyleyen adam senin camiana anna bacı sabah akşam söven bir kuruma gidermi yahu. Nasıl midedir bu yahu. Arma sevgisi bir insanın şerefidir gururudur aile şerefinden sonra. Demek ki Galatasaray lı değilmiş sinan bey. Yalancının tekiymiş ise ok.

boş konuşmayın kendisi 4 yılda çok fazla katkı sağladı

basketbol çomar sporu değil daha prof. bakıyor insanlar

kulüp küçülmeye gidiyor sinan da kendi yolunu çizdi avrupanın en iyi takımına gidiyor burda erman kunterle falan mı uğraşsaydı

Üniversiteden mezun olmuşsunuz. Yeni mezun olduğunuzdan dolayı tecrübesizsiniz ve iş bulmanız zor fakat birisi size iş veriyor. Sonra 3 sene çalışıyorsunuz maaşınız 4.000 TL diyelim. Sonra şirketiniz küçülmeye gidiyor, bu sene size zam yok, maaşını da 3.500 TL'ye çekiyorum diyor. Aynı anda sektörünüzdeki en önemli rakip firmadan teklif alıyorsunuz. 6.000 TL teklif ediyorlar.

Beni yeni mezun olduğumda işe alan yer şu anda çalıştığım yerdi deyip "vefa" dan dolayı aynı şirkette mi kalırsınız yoksa diğerine geçiş yapar mısınız?

Bu soruya samimi olarak aynı şirkette kalırdım diyenler Sinan'a istediği gibi sallayabilir, hatta küfür bile edebilir lafım olmaz. Diğerleri bence eleştirmemeli.

Yolu açık olsun, kendisine her şey için teşekkür ederim.

Alakasız ya

4-6 bin TL civarı geliri olanlar tabii ki bin TL fazlası bile cazip gelebilir , ama 700 k senelerdir bizden alan basketçi 100 k daha çok alsa hayatında bişey değişmez

Geçim sıkıntısı,lüks mahrumiyeti vs hiç bişeyi yok adamın her şeyi 10 numara o saatten sonra sadakati var mı yok mu o belli olur sadece

Efes'te istemiş oraya gitseymiş ya...

Farklı şeyler. Dediğin durum için şöyle bir şey olması lazım. Sinan ve babası bizim takımda beraber oynamış olsa, zamanında fener tribünleri Sinan'ın babasına sövse Sinan şu anda bunu yapsa dediğinde haklısın.
Asıl sen başta tamamen konuyla alakasız örnek veriyorsun. Eğer örneğin de şirketleri klupler ile temsil edersen camialarda aile olarak temsil edilir.

Alakasız ya

4-6 bin TL civarı geliri olanlar tabii ki bin TL fazlası bile cazip gelebilir , ama 700 k senelerdir bizden alan basketçi 100 k daha çok alsa hayatında bişey değişmez

Geçim sıkıntısı,lüks mahrumiyeti vs hiç bişeyi yok adamın her şeyi 10 numara o saatten sonra sadakati var mı yok mu o belli olur sadece

Efes'te istemiş oraya gitseymiş ya...
Katılmıyorum ama hadi diyelim eyvallah maaş olayında siz haklısınız.

Şirket küçülmeye gitti diyorum tamam bu seviyelerde bir sporcunun kazanacağı 200bin 300bin dolar hayatında bir şey değiştirmeyecek. Ok diyelim.

Bu adam basketbolcuysa basketbolda Avrupa'nın en büyük kupasını alacak, bu kupada en büyük şampiyonluk adayı takıma gitti.

Para bir şey ifade etmemeli ise pro bir basketçi için Euroleague Avrupalı bir basketçi için ulaşılacak top seviye. Avrupada zirve.

Sırf bu nedenden dolayı hepimiz anlayışla kaşılayacak mıyız? Parayı pulu kenara bıraktık, kariyer olarak bakıyoruz.

Paranın köpeğidir net.
Şurda 2 sene daha fazla kazanıcam diye Galatasaray'ı satmıştır.

Kabahat bizim herifi kaptan yaptık karakterine tükürdüğüm.

TapaTalK

Bugün varsın yarın yoksun bu ölümlü dünyada. Parayı okadar büyütmeyin hayatınızda. Sinan aç kalacakdı sanki başka herhangi bir takıma daha az miktara imza atsaydı. O daha az miktarıda ömür boyu bir çok insanın hayatı boyunca göremeyeceği miktar olurdu.

Neyse ne halt yiyorsa yesin umrumda değil artık. Sinirlendik 5 dk...unutuk bile.

Üst Alt