Sinan Gümüş - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
UĞUR KARAKULLUKÇU DENEN MAL YÜZÜNDEN BU ÇOCUĞA GAMSIZ GAMSIZ DEDİNİZ ADAM OYNADIKÇA GOL ATTI HEP ÜSTELİK HEP KRİTİK ANLARDA ORTAYA ÇIKTI...

BU TAM BİR FENER-BEJEKE KATAKULLİSİ İDİ AMAÇ YABANCI SINIRI GELİNCE BÖYLESİ BİR TÜRK'Ü TAKIMIMIZDAN UZAKLAŞTIRMA HAMLESİYDİ...İÇERİDEN SELÇUK TARAFINDAN DESTEKLENDİ BU OPERASYON AMA BOŞA ÇIKTI ÇOK ŞÜKÜR...
Buyuk harfle yazinca daha guzel oldu

Sizi gorunce aklima ugur derin dondurucu geliyor

Lakin daha cok limon sikacagina benziyorsunuz acikcasi

Kotu oynadi

Poposuna indirecegim bir tekmeyle havalanip sinirlarimizdan disariya atilmali
Çok iyi oynadı adeta 10 numara gibiydi yanlış maçı mı izlediniz üstat?
Henuz tekrarini izlemedim stadda kacirdigim seyler olabilir affola

Ama disiplinsiz 3 adet hareketine denk gelip agir sovdum. Yanilmiyorsam bunlardan biri yuzunden yasini oyuna aldi ft. Ki bunu yasinin cok daha kotu oldugunu bilerek yapti.

Gelecek sene ilk 11 olarak dusunulebilecek bir isim degil kesinlikle.

Yedek olarak kalmasi bu performansla belki olabilir ama boyle devam ettiginde de disiplinli bir sezon geciremeyecegini tahmin ediyorum.

Su an ne oynadigindan daha cok "Sinan bize daha fazla ne verebilir?" Sorusunu sormak mantikli bence. Sorunun cevabi beni tatmin etmiyor.

Guven verebilir mi?
Ozveri verebilir mi?
Tecrube verebilir mi?

Hepsinden az az ve donem donem vermesi Galatasaray icin yeterli degil kanaatindeyim.

Su da bir gercek ki sutlanmasi gereken cok topcu var sinan ilk siralarda degil.

ilk yarıda birkaç topu lokomotif gibi taşıdı gözlerime inanamadım onun dışında pek etkili olamadı , plase yerine soldaki gomise verebilirdi ilk yarıda yine

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Henuz tekrarini izlemedim stadda kacirdigim seyler olabilir affola

Ama disiplinsiz 3 adet hareketine denk gelip agir sovdum. Yanilmiyorsam bunlardan biri yuzunden yasini oyuna aldi ft. Ki bunu yasinin cok daha kotu oldugunu bilerek yapti.

Gelecek sene ilk 11 olarak dusunulebilecek bir isim degil kesinlikle.

Yedek olarak kalmasi bu performansla belki olabilir ama boyle devam ettiginde de disiplinli bir sezon geciremeyecegini tahmin ediyorum.

Su an ne oynadigindan daha cok "Sinan bize daha fazla ne verebilir?" Sorusunu sormak mantikli bence. Sorunun cevabi beni tatmin etmiyor.

Guven verebilir mi?
Ozveri verebilir mi?
Tecrube verebilir mi?

Hepsinden az az ve donem donem vermesi Galatasaray icin yeterli degil kanaatindeyim.

Su da bir gercek ki sutlanmasi gereken cok topcu var sinan ilk siralarda degil.
Üstat postta zaten cevabını çok güzel vermişsin katılıyorum sinan'a gelene kadar alınacak, sepete düşecek çok kelle var...

turkish-forward-semih-senturk-celebrates-after-scoring-during-the-picture-id81710179

Feg'in ölüsünün dahi tırnağı olamaz akıllı iş yapma konusunda.

Denge problemini çözmesi lazım,yetenekli adam ama halı saha topçusu gibi oynuyor.

Garry'e yaptığı asist iyidi hata Garry'de idi o pozisyonda.

Eski gevşekliği yok bence. Ayağı yere sağlam basıyor eskiye kıyasla. Daha önce de yazdım, şu an iyi bir hamle oyuncusu. Zamanla belki ilk 11 seviyesine gelebilir. Çok ama çok çalışmalı tabi.

Üst Alt