Sinan Gümüş - Sayfa 227 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayagina gelen her sansin icine ettin, daha arka tarafini kaldiramiyorsun, insan hic mi uzerine koymaz, rotasyon oyuncusundan fazlasi olmaz

senin var ya ben...ulan mariano her pasta tek basına kalmış.ön tarafta bi halta yaramıyosun,bari defansa yardım et.nwakameyi 2.golde öyle bırakmak nedir?forvet falan da oynama sen.defol git gamsız

Allah yetenek vermiş ama kıymet vermemiş.

Çalışmıyor klasik Türk futbolcu gibi. Kapağı atmışım nasıl olsa diye düşünüyor.

Önünde Bale gibi bir örnek var, git çalış, kondisyon yükle, sahada sadece koş, önde bas, pres yap bu bile yeter sana ama sen bunları yapmıyorsun. Kaldı ki maçlardan veya antremanlardan sonra bir saat şut ve vuruş çalışsan, iyi olan bitiriciliğini daha da geliştirebilirdin.

Böyle giderse Mayıs 2019'da yollar ayrılır.

Kafayı kullanması lazım.

Ister bu saatden sonra iyi bir sezon cikarsin genede sözlesme verilmemeli. Cünkü imzayi caktik dan sonra tekrar ayni düzene devam, tarik abisinin oyniyan hali. Bunun yerine yunus oynasin veya yedek den oyuna girsin. Sinan selcuk gibileri kadroya dahil olunca gercek firsati hak edenler malesef forma yüzü görmüyor

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İlk yarı takımın en iyisiydi.2. yarıda da iyiydi.Yalnız iyi mi oldu bilmiyorum.Lokomotiv maçında kesilmeyip kötü oynayabilir.

Bu adam sağ çizgide topu alınca hiçbir şey yapamıyor ama merkeze kaydığı anda yardırmaya başlıyor

Bu akşam 2-3 defa merkezden yardırarak gitti Sinan 'dan beklentim bu ama işte topu kullanmayı öğrenmesi gerekiyor kontra atağa çıkarken kendisi tek başınaymış gibi davranıyor etrafında bir sürü arkadaşı olmasına rağmen

Buna rağmen bu takımın forveti Eren değil Sinan 'dır ...

Üst Alt