Sinan Gümüş - Sayfa 237 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence geldiğinden beri en iyi maçını oynadı. Tabii ztk maçlarını saymazsak zaten bunların dışında iyi oynadığı maç yoktu bugüne kadar iyi hali de güldürmedi maalesef ama Sinan'ın olup olacağı bu kadar işte.

Oynamayi hak etti

Forvette Israr edilmeli,pozisyona girdi ve futbol olarak ta takima katkisi oldu hatta pozisyon hazirladi

Forvet , Forvet , Forvet o kadar dedik, bu Herifin Mevkisi Forvettir! Bundan sonra Hoca da görmüstür umarim (Birde Gol atsa..)

Özetlere bir daha baktım şimdi sakin kafayla. İki pozisyonda da fena vuruş yapmamış bence. İkincide içeriye de bakıyor 2 defa falan ama Garry penaltı noktasının oraya yanaşmak yerine stoper arkasında kalmış, o yüzden de ona çıkaramıyor.

Normalde çokça eleştirsem de dünkü forvet performansı fena değildi açıkçası.

Kanata çekersek söveriz ama yine.

bi penaltıları yerden vuranları anlamadım birde karşı karşıya kalan oyuncuların sürekli yerden vurma çabalarını anlamıyorum futbolda

abi vur biraz sert topun dibine girerek

Bu adama neden o kadar sallandı anlamadım bu maç özelinde. Tek eleştiri yapabileceğim pozisyon kafa ile vurduğu pozisyon. Diğer iki pozisyonun birincisinde daha çok rakibin becerisi ve şansı, ikincisi ise o deparı attıktan sonra o açıdan vuruş yapmak kolay değil. Üstelik aslında iyi de vurdu ama işte kalede ki adam da Casillas. Onun dışında adam oyun içinde yine elinden gelen çabayı gösterdi.

Bu maç için sinana sallayan futboldan anlamıyordur. Hücumda en iyi oyuncumuzdu.. Ben hala umutlu değilim ilerisi için çok gördük maçlık performansını

Bu adamda forvet özellikleri var daha çok ama second striker gibi, neden bu zamana kadar kanatta ısrar edildi anlamıyorum. Stil olarak Carlos Vela, Aguero gibi bir forvet çıkabilir.

İlk 2 senedeki Selçuk Melo ikilisi olsa orta sahada. 4-4-2 oynansa misal, yanında Drogba, Elmander gibi bir adamla 15-18 gol falan atar 2. Forvet olarak.

Üst Alt