Sinan Gümüş - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yıne show yapmış.ama gören nerde.gol aldatmasın macın genelınde çok ıyı ve rakip için tehlıkeli.

Muslera
Sabri Semih Chedjou Telles
Melo
Bruma Sneijder Emre Sinan
Pandev

bikere görebilseydik bunu keske...​

Bruma, Sinan, Olcan. Elimizde 3 tane gerçek ve dinamik kanat oyuncuları var. Ama biz hala Xhemaili, Hamit, Selçuk gibi ağır oyunculardan ve kalabalık orta sahadan medet umuyoruz.

Forvette Burak Yılmaz'dan daha faydalı oynar diye düşünüyorum.Gerçi Sabri de forvette Burak'tan daha faydalı oynar o yüzden kıstas değil ama denemek lazım.

Prandelli denen obsesif zat olduğu sürece Sinanı Olcanı Brumayı unutun..Ne kadar ağır hantal adam varsa onlar oynayacak bu adam ciddi şekilde takıntılı bir ruh hastası kimse aksini idda etmesin.. Şu an Ceyhun Gülselam olsa banko oynuyordu takımda .. Bu adam oynatmaz biz daha çok bekleriz bir umut Bruma girer Sinan girer diye ama nafile.. Artık ciddi ciddi şuna inanıyorum bu adam maçtan önce topçuları güreştiriyor kazananlar oynuyor(Selçuk hariç)..

Sinan Gümüş kesinlikle oynamalı. A2'de her hafta gol atan bir futbolcu, belli ki istekli. 500 bin euro'yu o dandik ligde oynasın diye vermiyoruz!

lan murhan,dün gibi hatırlıyorum cöp les,almanyada ne yaptı ki buraya gldi,skandal transfer diye yazdıgın günleri

Üst Alt