Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'e Zamlı Sözleşme!

cok duygusal. yedek oturdukca azim yapan cinsten biri degil. oynadikca acilan turden oyuncu. Alti mac ilk onbir ciksin, sonrasi Burak Yilmaz turu leblebi gibi gol atan tam firsatci tip golcu olur. Hemde Burak Yilmaz'in bes kat teknigi.

Sinan net gönderilmeli. FM'de bile antreman temposunda ağlayıp duruyorlar. Elin oyununu yapan adamlar bile anlamış bunun tembelliğini. Böyle oyuncu olmaz olsun.

Zam istiyorsa hak etmesi lazım.Sinan'ı en çok savunan üyelerden biriyim lakin son zamanlarda beni bile çıldırtacak düzeye getirdi.Eğer bu triplerine devam ederse kapı orada.

600 bin mi ? Valla sneijder en son bunun yaklasik 8 katini aliyordu

sahsen mudur ile isci arasinda bile bu farklar yok , ustelik ikisi de 2 senedir ise yaramiyor

yine de zam verilecekse de ihya etmek degil satista bonservis amaciyla verilsin anca

herifin tek amacı o rakamı alıp sneijderin rakamı ile karşılaştırmaktı. Bir insan gerçekten lokomotifi futbol olan kulübün üyesi olup futbolcu piyasasından bir haber mi olur. Ha şimdi cevap yazar, bana ne piyasadan, taliscaaaaa da şu fiyata oynuyor diye.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Futbolcu piyasasi denen sey ona odenmesi beklenen bonservis ile tesbit edilir dusuncesindeyim

yas performans vb faktorler sneijder in cok para ettigini gosterseydi bedava degil bonservisle gonderirdik

demek ki 5 para etmiyor , ama 5 kat para aliyor

Şu an asrın tespitini okudum sözleşmesi fesih edilen ve boşta olan bonservis ödenmeyen oyuncular beş para etmezmiş. Ulan yıllarca Kewell gibi beş para etmez topçular oynamış bizde meğer.

Sneijder gitmesine rağmen hala ağlayanlar varsa muhtemelen özel hayatlarında bir şey yaşamışlar herhalde hoşlanıyordu karşılık bulamadı.

Üst Alt