Sinan Gümüş'ün Menajeri: "Biz ayrılmak istediğimizi Galatasaray Kulübü'ne bildirdik" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'ün Menajeri: "Biz ayrılmak istediğimizi Galatasaray Kulübü'ne bildirdik"

110 maçta 24 gol 10 assist 2 sezonda çıkartması gereken istatistiği 4 senede becermişsin. Seni büyüten futbolcu yapan külübe hainlik eden adamdan bir halt olmaz. beceriksiz olduğunu ilk11 oyuncusu olmadığını anlatıyorsun bize.
Garry gibi etkisiz adamı geçemedin Yasin'in tırnağı olamadın.
Güle güle git yolun açık olsun ama orda da hainlik yapma.

Son düzenleme:
Benficaya anlaştık ne ya sinanın çapı neki benficayla anlaşmıyacak getirin 2-3 mio bişey çektirin gidin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya tabiki olur paşam neden olmasın? Galatasaray keriz zaten.

Sinan Günüş ve menejeri de aşırı karaktersiz çıktı. Güya "biz benficayla anlaştık bakın ona göre" diyerek bize karşı benficanın elini güçlendirmeye çalışıyorlar. Hani 5.5 lafları vardı noldu onlara? Şimdi 3.5 olmuş emin olun durumdan faydalanmaya çalışıyor Benfica. 1 milyon bile teklif etmezler adım gibi eminim . Oynatmazlar da zaten kiralarlar büyük ihtimal. Son maçta trip atması falan hep bu yüzden. Bak ben burda mutsuzum gönderin beni demeye çalışıyor. Getir 5.5'i istediğin yere git Sinan efendi.

Kulüp uyanık olmalı bu konuda . Biz benfica'dan şöyle bir oyuncu istesek en az 10 milyon fiyat çekerler. Kanmamalıyız bu menejer oyunlarına , tok satıcı olmalıyız.

Ama kanacaklar xd

Vay efendim neymiş, çocuk Galatasaray'ın durumundan dolayı sevinmemişmiş de, biz boş yere yaygara koparıyormuşuz. Koruyacağım diye komik komik triplere girmeye veya kasmaya gerek yok. Bal gibi ücretimde zam yaparsanız kalırım ki iyi bir para istiyordur. Yoksa ben gidiyorum diyor. Eğer oynatacaksan ve bu da adam olacaksa ( Triplerden vazgeçmesi gibi ki zor ) kalsın. Yoksa gönder gitsin abi. Bunun gibi ve daha nice adamlar var. Sadece biraz gözünü açıp, doğru futbol aklını bulmak yeterli. Ama bu da bizde ne gezer. Boşverin gitsin.

Sözleşmesi olan oyuncu nasıl başka takımla anlaşır hem de bizim haberimiz olmadan
Yaptırım gerekir ama dursunda ne gezer

Eğer cidden Benfica bunu istiyorsa hemen göndersinler, 5.5 olmazsa 3.5 da iyi fiyat, şu yoklukta bile formayı alamayan adamdan ne bekliyorsunuz?. Umduğumuz gibi, kadro biraz düzelse 18 e bile giremez zaten...

Avrupa' nın yetenek kaşifi kulüpleri de sıkça yanılıyor, Sinan da onlardan biri olacaktır. Biz hep parlayıp fiyatını katlayanlardan haberdar olduğumuz için, adamların tuttuğu altın oluyor zannediliyor...

Üst Alt