Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sinan Gümüş'ün Yerine Tunay Torun!

Köy takımına çevirin iyice de lugatimizdan sarı kırmızıyı çıkartalım. Gider epl izlerim spor haberlerini bile takip etmem, ad-aware e Galatasaray ile ilgili tüm keywordlari girerim. Mecburyum üzülmeye bu stresi yaşamaya.

Hayır değilim.

Ne olacak bu Galatasaray in hali diye soranlara bilmiyorum , takip etmiyorum derim.

Sent from my SM-N910C using GSC Mobil V.I.P Edition 1.01

ya bu kupa maçlarında altyapıdan oynayan çocuklar fena değildi

tunay la abuk sabuk babasının dayısının tanıdığı vasıtasıyla futbolcu olmuş yerli adamlarla uğraşacaklarına oynatsınlar o çocukları

tunay olabilir ama musa cok gereksiz su an , orada nigel , selcuk , tolga ,tonla adam var ... tunay biraz daha joker olur , o da hem bonservissiz hem de dusuk ucretle ve kisa sozlesme suresi ile , 1+1 gibi

2ae0367e70016cb7369049067f85bec5.gif

tunay olabilir ama musa cok gereksiz su an , orada nigel , selcuk , tolga ,tonla adam var ... tunay biraz daha joker olur , o da hem bonservissiz hem de dusuk ucretle ve kisa sozlesme suresi ile , 1+1 gibi

2016/2017 sezonun da nigel,selçuk ve tolga yı o bölgenin adamı olarak görüp ,orta sahamızın işlediğini düşünen, bu bölgeye transfer istemeyen kangren üyesi olarak adın tarihe geçecek Sinan

ben o bolgenin adamlari demedim , madem durum bu , bir halt olamiyoruz , bari satis firsatlarini kacirmayip oyunculari paraya cevirelim diyorum

Üst Alt