Sivasspor ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sivasspor ŞL'de ne yapar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sivasspor CL'de ne yapar ?

Eyvallah gardas.

Hic sans vermiyorum Sivasa ama cok istiyorum Gruplara kalmalarini.

Superligde baya puan kaybederler böylece :)

Yoksa Galatasaray, bjk,fb, ts avrupa maclari oynarken, bunlar ligde yine sampiyonluga oynarlar ve inanin bu kez Sivasi sampiyon yaparlar.

keske sansları olsa ama nerde turkıye puan alsalar ama nerde bulent uyguna seslenıyorum gel takımını cek rezıl olma orası tsl lıgıne benzemez ham yaparlar 8 tas gıbı rezıl olur evıne donersın

Gruplara kalamaz. Bülent Uygun boyunun ölçüsünü alır. Ama ligler başlar başlamaz yine ötmeye başlar.

ön elemeyi geçemez iki maçtada kötü skor alır ama kışın olsaydı karla buzla alırdı macı :D

ben gruplara kaldıgını varsayarak 1-2 puan alır dedim..ama bende sanmıyorum ki kolay kolay ön elemeyi assınlar..yinede basarılarını bekliyorum sonucta Türkiye'yi temsil ediyorlar..

Dünkü maçta Heerenveen'den fark yemiş olmaları, sezona ve CL ön elemelerine tam hazır olamayışlarının bir göstergesi.

Hala zaman varken eksiklerini tamamlamaya baksalar iyi olur.

“5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz.”

bu söz sivasın fenere geçen sene 4-2 yenildikten sonra bülent uygun un sözü.dün heerenveen'e 5-0 yenilmişler.bülent uygunun bu kadar ileri görüşlü,zeki bir adam olduğunu tahmin etmemiştim :D :D.

CL ye kalamazlar.Ama inşallah kalırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt