Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

Cevap: Siz En Güzel Duyguların Katilisiniz

Medya size ne veriyorsa onu alanlardansınız. Fotografta Servet var diye ona sövüp duruyorsunuz. Ya da Hakan Balta'ya. Burada Servet'e söven adamlar bizi en son şampiyon yaptığında neredeydi çok merak ediyorum.

Hakan baltanın tipe bak arkada At Hırsızı

Kesh !

balta2.jpg

beyler dediklerinize bende katılıyorum...umarım seneye öyle bir takım oluruz ki,öyle adamlar alırız ki servet yedek kalmak hatta gönderilmek durumunda kalınır,yani ihtiyaç olunmaz :)

Medya size ne veriyorsa onu alanlardansınız. Fotografta Servet var diye ona sövüp duruyorsunuz. Ya da Hakan Balta'ya. Burada Servet'e söven adamlar bizi en son şampiyon yaptığında neredeydi çok merak ediyorum.

Servet'e neden sallıyorum ben? Kendisini camianın üstünde gören, bu renklere ihanet etme cüreti gösterdiği için sallıyorum.

O maçı sayabiliriz, TTArena'da 78'de attığı bir gol vardı; O maç olabilir. Antep maçında gayet iyiydi. Eskişehir maçı keza..Dikkat edin, kötünün iyisi diyorum..

Doğukan hücuma katkı sağladı diye iyi oynadı diyorsun genel olarak değerlendirmiyorsun. O maçta yine pozisyon alma konusunda hataları vardı, stattaydım. Servet , Türkler arasında en iyilerden biri ama bu Servet'in Galatasaray için yeterli olduğunu göstermez.

Bu arada genel bir uyarı yapayım. Hakarete varan ve küfürlü yorumlar yapmayın ve bu oyuncular için boşuna ceza almayın.

Ağır ama anlamlı olmuş . Anlayabilecek futbolcu çıkar mı bilmem. Ama neden hep merak ederim Türkçe yazılır bu pankartlar. Yabancı futbolcularımız çok mu iyi. Onlar için de ayrı bir pankart yapılsa fena olmaz.

Doğukan hücuma katkı sağladı diye iyi oynadı diyorsun genel olarak değerlendirmiyorsun. O maçta yine pozisyon alma konusunda hataları vardı, stattaydım. Servet , Türkler arasında en iyilerden biri ama bu Servet'in Galatasaray için yeterli olduğunu göstermez.

Bu arada genel bir uyarı yapayım. Hakarete varan ve küfürlü yorumlar yapmayın ve bu oyuncular için boşuna ceza almayın.

Zaten farklı birşey söylemiyoruz, Namık. Yani diğerlerine göre, içlerinde iyi gibi duruyor, Servet. Zaten çok iyi bir stoper, mevki/görev adamı olduğunu dillendirmiyorum. Herşeye rağmen kupadaki Antep maçında direkten dönen kafası gol olmuş olsaydı, 'üst tura bizi Servet taşıdı' diyecektik.

Zaten farklı birşey söylemiyoruz, Namık. Yani diğerlerine göre, içlerinde iyi gibi duruyor, Servet. Zaten çok iyi bir stoper, mevki/görev adamı olduğunu dillendirmiyorum. Herşeye rağmen kupadaki Antep maçında direkten dönen kafası gol olmuş olsaydı, 'üst tura bizi Servet taşıdı' diyecektik.

Öyle diyecektik ama bu Servet'i büyütmez bana göre. Bunun en güzel örneği Aydın.

bazılarımız kadro yetersiz diyor soruyorum trabzonun çokmu iyi yada beşiktaşın çok mu kötü......

bence sıkıntı sevk ve idare de........

Bilkentli Aslanları, tebrik ediyorum. Gayet güzel düşünülmüş bir pankart. ''Arif olan anlar''

Üst Alt