Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

Cevap: Siz Kongre üyesi olsaydınız , Polat Yönetimini İbra Edermiydiniz ?

Sen oyuncularını 100 bin kar için sat..Yolladığın adamların tazminatları 10 milyonları gecsin..Sonra çıkıpda yok Ekonomik yönden iyiyiz yok şurdan iyiyiz.Işığı gördük çıkıyoruz felan dersen,70 Milyon kredi çekip 30 35 i birleşmeye diğerleri nerede belli değil..Yanındaki adamlar kulübe fatura kessin..Misi ile 4 sene sözleşme imzaladık deyip kiralık gibi gönderirsen...Bide taraftarları enayi yerine koyup Futbolla hiç ilgilenmedim felan dersen..Senin işin ne ??

Sonuç..Bu adamları derhal sürgüne gönderirdim.

Hem mali hem idari acidan ibra etmezdim.

Aciz ve ezik durusu da unutulmamali tabi. Idari acidan ibra etmek bana komik geliyor. Nesini ibra edeceksin?

seçim kararı almazsa ibra etmezdim

seçime gidiyoruz derse ibra ederdim

Alın size 3 Eylül 2010 Tarihli Adnan Polat Açıklaması..

"RİJKAARD'A YENİ SÖZLEŞME ÖNERECEĞİM"

Rijkaard'ın sözleşmesinin sonuna kadar kalacağını söyleyen Polat " Ben geçen Nisan ayında Rijkaard'a 2 senelik sözleşme uzatmayı teklif ettim. Bana cevabı şu oldu; "Ben önce şu aldığım parayı hak etmem lazım, bunu kazanmam lazım ki, sizle bu sözleşmeyi uzatmayı konuşabileyim". Bu da demek oluyor ki, her şartta ne olursa olsun bu sezon sonuna kadar Rijkaard bizle beraber. Eğer kabul ederse de Nisan ya da Mayıs'ta ona ben yeni sözleşme teklif edeceğim, sözleşmesini uzatacağım. Bizim gündemimizde bir teknik direktör sorunu yok. Medya yazıyor fakat öyle bir şey yok, onlar istediğini yazabilirler. Aramıza kesinlikle bir iletişim sorunu olduğunu düşünmüyorum. Son 15 günde en az 5 defa toplantı yaptım Rijkaard'la.. Bu büyük projeler sonlanmaya başladı bundan sonra ben Rijkaard'la ve futbolla daha çok ilgileneceğim. Şu anda kadromuza bakarsak, kadroda bulunan 27 futbolcunun 2 ya da 3'ü dışında hepsi milli futbolcu." şeklinde konuştu.

Adnan Polat'ın artık bırakmasını istiyorum ancak ; Hem Mali , Hem İdari Yönden İbra ederdim .

Yanlış seçeneğe oy verdik.

Geri alamıyor muyuz? :asd:

Hem mali,hem idari,hem de vicdani yönden ibra etmezdim.

Bide..Stadın Ruhsatı ne zaman alınacak..Oda 2012 de gelecek galiba.. Güya Erzurumdan döndükden 1 hafta sonra olacaktı..

ben polatı bakkala bisküvi almaya göndermem

gider saray marka bisküvi alır ucuza, yesen yenilmez, atsan atılmaz, son kullanma tarihi falan da geçmiş olabilir

ben hiçbir şekilde ibra etmezdim ama kongre üyesi olsaydım mali yönden eder idari yönden ibra etmeyerek seçime götürürdüm, mali yönden ibra ederdim çünkü mahkemeye çıkmaları falan filan uzun iş hem de çoğu kongre üyesi, yönetim yolsuzluk yapmış olsa bile ibra ederdi ki kendileri de bir şekilde bu tür işlerin içinde yer aldıkları için

Bu saatden sonra ibra etmeyi birak bu adama ben günahimi bile vermem.

ben hiçbir şekilde ibra etmezdim ama kongre üyesi olsaydım mali yönden eder idari yönden ibra etmeyerek seçime götürürdüm, mali yönden ibra ederdim çünkü mahkemeye çıkmaları falan filan uzun iş hem de çoğu kongre üyesi, yönetim yolsuzluk yapmış olsa bile ibra ederdi ki kendileri de bir şekilde bu tür işlerin içinde yer aldıkları için

Polat açıkladı..Mahkemeye götürmeyecekmiş..Ama yalandır büyük ihtimal :)

Arkadaslar bu arada haftalardir dikkatimi ceken bir adam vardi. Polat´in arkasinda duruyordu iki iri yari esmer mafya tipli adamlar :) Hep merak ediyordum kim bunlar diye. Buldum sonunda. Adnan Polat´in yaninda görünmelerinin sebebi de belli olmus oldu böylece. Yönetime girecek.

Dincer Azaphan

m04031006.jpg

Dinçer Azaphan.. Türkiye'nin vergi rekortmeni işadamlarından.. Magazin camiasının yakından tanıdığı bir isim.. Ancak yıllardır ortalarda yoktu..

Adı şimdilerde Galatasaray'la gündemde.. Galatasaray kongre üyesi.. Ve mart sonundaki olağan kongrede yönetime girmeyi düşünüyor.. Sanat ve spor camiasında etkili bir konuma sahip olan Dinçer Azaphan'ın Galatasaray'a maddi manevi katkı sağlayacağı kesin..

Not: Eski haberdir. Simdiki kongreyle alakasi yoktur. Ama bircok kisi merak ediyordu bu ismi

Üst Alt