Sizce 3. Havalimanın İsmi Ne Olmalı? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce 3. Havalimanın İsmi Ne Olmalı?

Sizce 3. havalimanın İsmi Ne Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    74
1029173203_0_resize.jpg

Orda monitör grubunun alt ortasındaki, logo mu :unsure:
Operasyon kulesi ni mi logo yapmışlar ... Mimarî dizayn açısından da logo olmaya müsait zaten..

Ekli dosyayı görüntüle 31830

Orda monitör grubunun alt ortasındaki, logo mu :unsure:
Operasyon kulesi ni mi logo yapmışlar ... Mimarî dizayn açısından da logo olmaya müsait zaten..
d_7522.jpg

Airbus A380 gibi bir uçağın bagajının ayrıştırmasını 90 saniyede yapabilecek bilgiişlem sistemi kurulmuş.
Otobant sisteminde manuel arıza/sorunlar yaşanmazsa bir karışıklık da çıkmaz herhalde..
Son 1-2 aydır çalışanlar devamlı sanal yolcu olarak bagajları ile dünyaya seyahat ettirildiğinden, yeni monte edilmiş devamlı çalışan manuel parçaların uyum testide yapılmış oldu herhalde...

Padişah adları verilmemeli, türkiye cumhuriyeti tarihinden birinin ismi verilmeli.

bana kalırsa atatürk havaalanının yerine yapıyorsan o zaman atatürk adını ver.

yok o olmuyorsa illa padişah adı vereceğiz diyolarsa türk ismi olmalı ki o da bir tane, dolayısıyla Orhan Gazi olmalıdır, yılda kaç milyon turistin geleceği havaalanına arapça isim verilmemeli mesela abdulhamit gibi.

Yobaz kafalar çöker demişler baksanıza..:ROFLMAO:

Deniz tabanına platform kuruyolar, devasa dalgalar yıkamıyor, çökertemiyor...
Bu nların dünyadan haberi yok yaw...
Yapılırken daha proje halinden itibaren nice KAZIK TEMELLER ÇAKILDI EEEYYYYY....

Buranın omurgası ve iskeleti neredeyse zemine basmıyor, askıda durduğu belli olmasın diye kenarları drenajla kapatılmıştır be..

Padişah adları verilmemeli, türkiye cumhuriyeti tarihinden birinin ismi verilmeli.

bana kalırsa atatürk havaalanının yerine yapıyorsan o zaman atatürk adını ver.

yok o olmuyorsa illa padişah adı vereceğiz diyolarsa türk ismi olmalı ki o da bir tane, dolayısıyla Orhan Gazi olmalıdır, yılda kaç milyon turistin geleceği havaalanına arapça isim verilmemeli mesela abdulhamit gibi.

Osman Gazi
Orhan Gazi
Yıldırım Bayezid
Fatih Sultan Mehmet
Kanuni Sultan Süleyman
Yavuz Sultan Selim

Gibi padişahlar var isim verecem diyorsan bunları ver bari.

aramızda Atatürk düşmanları mı var
hemen bildirin

Gecen haberlerde dinledim, Ataturk belgeseli cizgi filmi yapmak istemisler ama finansal olarak destek bulamadiklari icin kimse yardim etmemis. Bugun ulkenin en buyuk bayrami ama zamanlamaya bak havalimani bugun konu oldu yani gundemi iyi degistirdiler ve gercek birsey var oda artik Ataturku yok etmek istiyorlar. Ortalik arap dolu, her yer suriyeli. Istanbulda erkekler o arap beyaz eteklerle geziyor, kadinlar gozlerine kadar carsaf ile geziyor. Malesef forumdada Ataturku sevmeyem yobazlar vardir

Üst Alt