Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılmalı Mı?

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Bundan böyle kimse bir sey yazmayacaksa kalsin. Zaten söylenebilecek her sey defalarca söylendi "bu futbolcu" hakkinda. Gösterdigi ve gösterecegi performans da hic birimizi baglamiyor sanirim bundan sonra. Arda Turan basligi kalsin, ama zamanla unutulup gitsin, bir daha hatirlanmasin. Zaten Galatasaray'in her zaman yaptigi bir seydir bu, unutmak, vefa göstermemek..

Cevap: Sizce Arda Turan ''Gündüz Kılıç Şanlı Galatasaray Tarihi Forumu''ndan Çıkarılm

Hayır..

Yaşlı spor yorumcularının dediği gibi.. O daha çocuk...

Şuan anket tam yarı yarıya ilginç buda demektirki Galatasaray Kaptanlığını yapmış bir futbolcu 2 taraftardan birini kendinden soğutmuş

konu kilit

tamam son zamanlarda gıcık oluyorm ardaya ama bi iki sözü ile de asmamak lazım

daha cucuk o abisi

zamaninda ardayi haketmiyoruz diye gozyasi doken hirbolar vardi
ayatollah.gif

Katılımcı sayısı: 222

Evet: 111

Hayır: 111

Oha.

evetspor 112

hayirspor 112

Anket 14.02.12 tarihinde ve Saat 14:54 kapanaçaktır

SAAT 14:53'TE EVET DIYEREK ANKETE DAMGAMI VURACAGIM

ayatollah.gif

kaç yıldır bu forumdayım böyle çekişmeli anket görmedim renklidaşlar

Soru "Ardanın tekrar galatasarayda oynamasını istermisiniz " tarzında olsa idi sonuç bundan çok farklı olurdu sanırım ...

Neyse 1 2 haftaya kalmadan bi açıklama daha yapar evet oyları uçar gene .

arda gelmesin bizde çok huzurlu ve mutluyuz.Allah bizden ardayı aldı imparatoru verdi.değişim ortada

Arda 'ya bir açıklama yapmak istiyorum. Biz Daha Mutluyuz !

Bugün çok mutlu olduğumuzu belirtmiş miydim? Belirtmemiş olabilirim o sebeple altını çizmek istiyorum ki Arda 'sız çok mutluyuz.

Yarın ve her fırsatta bunu bir kere daha söyleyeceğim.

Üst Alt