Sizce büyük cezalar yolda mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce büyük cezalar yolda mı?

Cevap: Sizce büyük cezalar yolda mı?

Bu konusulanlar dogruysa en kazıgından verilmeli.

Küme düşmeli takımlar bankasyaya - puanlı baslamalı.

Sahıslara hapis cezaları

Avrupadan men

Benim tek umudum UEFA. Eğer onlar işe müdahil olursa işte o zaman adil cezalar çıkar.

Olaya hukuk müdahale ediyor, TFF değil. Bir şeyler olabilir ama önce olaylar kesinleşsin sonra düşünürüz bunları...

Eğer suçlar kesinleşme aşamasında müdahale ile karşılaşmazsa bazı takımlar için küme düşmeye bile gidebilir..fb açısından müdahale olacağı kanaatindeyim. fb'yi kolay kolay düşürmezler.

Bu şartlar altında Avrupa Kupalarına katılma durumu nasıl olacak muamma. Şike soruşturması açılan Fenerbahçe'nin şampiyonluğu tehlikede olduğuna göre Şampiyonlar Ligi'ne katılım hakkı da tehlikede demektir. Bu durumda Trabzonspor direk, Bursaspor ön eleme oynayarak mı katılır yoksa başka bir ülkeden bir takım mı Fenerbahçe'nin katılım hakkını elde eder bunlar da soru işareti. 15 Temmuz'da Bursaspor ve Trabzonspor'un kura çekimleri var. O tarihe kadar UEFA karar almak zorunda. Bakalım neler olacak..

Çok büyük cezalar gelecek ! Bu olayı hiçbir allah kulu engelleyemez olay tayyip'i ve en kral adamı bile geçti ! Bütün dünya bu haberi manşetlerden yayınlıyor ve bugün yarın fifa ve uefa olaya el atacak o yüzden dediğim gibi çok büyük cezalar gelecek !!!

Bu kadar kapsamlı bir operasyon yapıldıysa sabah evlerinden apar topar gözaltına alınıyorsalar belli görüntü kayıtları,telefon dinleme vs. deliller olması gerekir.Ve deliller sonucunda şike yapıldığı sonuçlanırsa yasa diyor ki ; şike yapan kişiye para ve hapis cezası kulübüne de küme düşürülme -puanla lige başlama cezaları verilir diyor bunu da yapmazlarsa temiz olmayan bir lig seyretmeye devam ederiz hakeden cezasını almalı.

Kısa süre önce İtalya ve Yunanistan'da yapılan şike operasyonlarıdaki gibi Türkiye'de de soruşturma kapsamındaki takımlara bir alt lige düşürme, puan silme ve/veya gözaltına alınanların tutuklanması gibi cezalar geleceğine inanıyor musunuz?

Tutuklama çıkacaktır.

Genelde polis böyle örgüt operasyonlarında tutukluluk olmayacağına inanmadığında takibe devam eder, taa ki yeterli delile ulaşıncaya kadar.

Epey insan alınmış. Aziz Yıldırım ya da Fenerbahçe Camiası'nın önde gelen isimlerine tutuklama çıkar mı bilmiyorum ama illa bir iki kilit isim tutuklanacaktır.

Genelde örgüt olaylarında deliller de toplanmadıysa ki bu olayda delillerin karartılması tehlikesi yüksek görünüyor eğer hakimler isimlerden korkmazlarsa tutuklama çıkma olasılığı oldukça yüksek.

Bir şey olmaz diye düşünüyordum ama az önce baktım bu soruşturmayı Zekeriya Öz yürütüyormuş... Fikrim değişti. Artık her şey olabilir.

Birkaç tane saçma isim tutuklanır, Fener is max. eksik puanla başlar lige.

fb sadece şampiyonluğu kaybedip ligde kalırsa öpüp başına koysunlar,bu iş örtbas edilirse o zaman turk futbolu 1 gram ileri gitmez,biz aynı durumda olsaydık yeminlen en ağır cezayı almamızı isterdim..

Üst Alt