Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

Özge Akkaya gorevini aleyhinde kullanmanmaktan dolayı GSC ust kurulu inceleme baslatmalı :asd:

ahahah resimlerin oldugu mesajı editlemis komedi.

daragacında olsakta son sonumuz editttttttttttttttt.

gsc modaratorssssssssssssss

Tamam lan abartmayın.Ben GSC yönetimine saygı duyarım.Ama bu komediydi bu da bi gerçek :asd:

Ayrıca hırboluğun kitabını yazarak Rooney'e balon demişim bu konuda.

Açıklama bekliyoruz harbiden:asd: Ronaldo fangirls kafasına göre resim editliyo haksızlık. Ben şimdi adamın çıplak kaslı resmini koysam kalır burda.

Ronaldo'nun yakışıklı çıkmadığı fotoğrafları koymak da yasak. İsterse maç içinde olsun :(:(:(:(:(:(:(

Yani bu konuya özel söylemiyorum da forum harbiden bozdu, yani ben yokken bozulmuş baya. Yoldan geçeni mod yapmak, falan durup dururken herşeye ceza, Barış- Sarp'a hakaret falan etmişim sözde dingil dedim diye mesajım editlendi. Çok enteresan işler dönüyo bu aralar.

Neyse ciddi 1-2 şeyler çizzitivereyim.Forumun iyiliği için.

Mesaj editleme konusundaki başarılarından dolayı yönetimi tebrik eden bir ticket açmıştım çok önceden ironiydi tabi.İnsanı hakikaten mesajının gereksiz yere düzenlenmesi soğutuyor forumdan.Ben konu sahibi olarak bir şey talep ediyorum buradan.Emre Kaan riis,o fotoğraf neyse tekrar koysun.Eğer yine editlenirse kimse kusura bakmasın adalet yok demektir ayrıca tekrar editlenirse konunun sahibi olarak kilitlenmesini de talep ediyorum.

Bir modun yaptığı hatayı yönetime adledemem,çok saygı duyduğum ve duyacağım adamlar var içlerinde zira.Bizde modluk yaptık biliyoruz kolay değil hatta ben yoruldum bıraktım.Ama mod seçimlerine de dikkat edilmeliydi hata yapıldı ama bu bir gerçek.Çok gereksiz kapatılan başlık ve çok gereksiz düzenlenen mesajlar var ve bu ben dahil çok insanı forumdan soğutmakta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt