Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

Buffon, Cech ve Casillas çok balon bence. Topun gol olmasını engellemekten başka yaptıkları bir şey yok.

##

Listedeki isimleri hayretlikle izlemeye devam ediyorum. Forvet oyuncusu için '' gol vuruşundan başka bir artısı yok'' diyenlerde var.

Messi? Ronaldo? Kaka? Xavi?

hm.. Birde balon olarak Maradona ve Zidane vardı zamanında. Allahtan bıraktılar da kurtulduk.

Benim mesajdan bahsetmiyorsunuz sanırım :) İroni yapmıştım ben... Onlar benim gözümde dünyanın en iyi futbolcuları...

balon abi... kötü futbolcular demiyorum, süper futbolcular ancak imgelendirildikleri kadar diğiller.. her maçlarını izliyorum...

Kakanın dünkü golunü izle ha birde bu hafta Milanın maçını izle bak bakalım Pirlo nasıl paslar atacak

bu kadar başka birşey söylemiyorum

Balon demekle overrated demek istiyorsan en güzel örneği Totti ve Beckham bence

Gökhan Gönül'de olabilir aslında.İyi orta yapamıyor.Ayrıca birebirde adam geçemiyor.

Kakanın dünkü golunü izle ha birde bu hafta Milanın maçını izle bak bakalım Pirlo nasıl paslar atacak

bu kadar başka birşey söylemiyorum

ne var abi Kaka'nın golünde, Gençlerbirliği-Trabzon maçındaki B.Çubukçu'nun golü 50 kat daha güzeldi... sağda Ronaldo ortada Benzema, defans onları tutarken geçirdi... Elano'nun Man City'deki attığı golleri hiç mi izlemedik ?

Kaka abartıldığı kadar bir topçu diğil... Robinho bundan 1000 kat iyi oyuncu ama onun kadar gündeme gelmiyor. Pirlo'yu ise futboldan ziyade kişilik olarak sevmiyorum (çokda iyi oynadığı söylenemez, birebirde hiçbir artısı yok). Ego'su Ronaldo'yu dahi geçmiş bir futbolcu benim için... Takım içinde 2. Maldini adam. Beckham gibi freekick ustasına "sen çekil ben atacam" diyecek kadar ileri giden bir arkadaşımız. :D

ne var abi Kaka'nın golünde, Gençlerbirliği-Trabzon maçındaki B.Çubukçu'nun golü 50 kat daha güzeldi... sağda Ronaldo ortada Benzema, defans onları tutarken geçirdi... Elano'nun Man City'deki attığı golleri hiç mi izlemedik ?

Kaka abartıldığı kadar bir topçu diğil... Robinho bundan 1000 kat iyi oyuncu ama onun kadar gündeme gelmiyor. Pirlo'yu ise futboldan ziyade kişilik olarak sevmiyorum (çokda iyi oynadığı söylenemez, birebirde hiçbir artısı yok). Ego'su Ronaldo'yu dahi geçmiş bir futbolcu benim için... Takım içinde 2. Maldini adam. Beckham gibi freekick ustasına "sen çekil ben atacam" diyecek kadar ileri giden bir arkadaşımız. :D

Robinho madem Kaka'dan iyi neden Konfederasyon kupasında Kaka en iyi oyuncu seçildi?Veya Robinho'ya 50 m veren Man City neden Kaka'ya 120m verdi?

Gennaro Gattuso da eklenebilir aslında orta sahada deli gibi koşuyor faul yapıyor başka çok bir artısı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt