Sizce en balon futbolcular kimler? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sizce en balon futbolcular kimler?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sizce en balon futbolcular kimler?

John Terry

Steven Gerrard (media darling...)

Kaka

Pato

Huntelaar

Gareth Barry

Aptalex

Emre B....................................

Tello

Sercan Yıldırım

Arshavin

Modric

Ribery

Hamit Altıntop

Semih Şenturk

Pirlo

Puyol

Fletcher

İşaretlediklerime katılıyorum..Ek olarak olic,carrick,o'sea,nani ve Mario Gomez de ekleyebiliriz..:p

trezeguet,kaka,guiza vs..

trezeguet e nasıl balon dersin anlamadım adam düünyanın en bitirici oyuncularından biri..

Kaka nasıl balon oluyor yahu hatta yeterince övülmüyor bile..Milli takımda mükemmel oynuyor milan gibi kazma takımda dünya yıldızı olabiliyor..

Guizayı şişiren yok zaten.. :D

Ne derseniz deyin ama en büyük şişirilen oyuncu..

C-Ronaldo.jpg

c-ronaldo-real-madrid.jpg

C-Ronaldo.jpg

Ronaldo çok iyi futbolcu ama dünyanın gelmiş geçmiş en iyileri arasında gösterenler var. Bence bu yönden şişiriliyor.

Mateja Kezman

Christian Poulsen

Anderson

Boumsong

David Rozenhal

Afonso Alves

Robinho

Francois Clerc

Güiza

Ballack

Katılmıyorum.Ön libero dediğin arka tarafı toparlar.Zaten iki yönlü oynayan Xavi-İniesta var.Birde Yaya ileri çıkarsa tam orta saha boşalır.Arada sırada çıkar ön libero.

O sadece Barca'ya özgü bir durum. Barca dışındaki birçok takımda iki yönlü oynayan adam yok. -Xavi, İniesta benzeri..-

Dünyanın en iyi kalecisi gibi bir kavramı biker ekabul etmiyorum zaten kesinlikle kaleciler arasında büyük fark yok yani 30 mn edecek bir kaleci yok bence..

Casillas yan toplarda zaafı var ve çok boşa çıkıyor hatta örnek olarak sana bizim maçları bile gösterebilirim..Ayrıca boyuda kaleci için kısa sayılır bi ara çok aşırtma yiyordu..

Dünyanın en iyi kalecisi yok mu yani? :)

Buffon, Cech, Julio Cesar 30 Milyon Euro'dan fazla edebilecek adamlar.

Casillas içinse bizim maçlarda kaç yaşında adamdı. Kalecilikte kalite tecrübeyle sabittir. Ayrıca o maçlarda adamın o ortalara yapabileceği çokta birşey yoktu abartma istersen.

Bende seni yayayı takip ediyon sandım..

Bak Barçada yaya kısıtlı bölgede ve taktiksel olarak basit oynuyor olabilir fakat esasen müthiş tekniği vardır özellikle fransada şov yapıyordu adam..

Aha izle..

Bana Essien'i öğretme. Dünyada en çok beğendim ön liberoların başında geliyor. Adam bir kere yırtıcı, hızlı, çabuk, teknik vs. özelliklere sahip. En iyi ön liberoların başında geliyor ona lafım yok.

Senin de önünde Xavi, İniesta olsa sende kısıtlı bölgede oynarsın. Güldürme beni.:)

Bana Essien'i öğretme. Dünyada en çok beğendim ön liberoların başında geliyor. Adam bir kere yırtıcı, hızlı, çabuk, teknik vs. özelliklere sahip. En iyi ön liberoların başında geliyor ona lafım yok.

Senin de önünde Xavi, İniesta olsa sende kısıtlı bölgede oynarsın. Güldürme beni.:)

Anlamadım ne dediğini essienden kim bahsediyor?Yaya tourenin tekniğini abartma dedin ne olduğunu gösterdim..Essienle ne alakası var konunun.. :)

Dünyanın en iyi kalecisi yok mu yani? :)

Buffon, Cech, Julio Cesar 30 Milyon Euro'dan fazla edebilecek adamlar.

Casillas içinse bizim maçlarda kaç yaşında adamdı. Kalecilikte kalite tecrübeyle sabittir. Ayrıca o maçlarda adamın o ortalara yapabileceği çokta birşey yoktu abartma istersen.

Ben milli takımın oynadığı maçları kastedmiştim ayrıca ispanya ligini çok yakından takip eden biriyim casillas yan toplarda zayıf boşa çıktığı çok maç var aklımda....

Satsan ederler tabi ama kalecinin performansı önünde oynayan oyunculara bağlı önem sıralamasına bakarsak pahalı kaleci almak yapılacak en en son iştir diğer mevkiler iyi olduğu sürece kaleci hiç sorun olmaz..Yani leo franco bile sırıtmaz büyük takımda..

En büyük örneği valdestir.

Robinho balon ha.:eek:

Robinho ne oynadı ki şuana kadar??

Real Madrid'den resmen kovuldu, milli takımda Dunga sürekli oynatıyor ama hücumun en verimsiz ismi gol sayısı acısından söylemiyorum bunu, City' de birşey yaptıgını söyleyemeyiz..

Abartıldıgının yarısı kadar kaliteli bir futbolcu degil bence..

Robinho iyi adam.. :)

Hatta dünyada ilk 10'a girer..

Ama biraz sorunlu bu futbolunada yansıyor..

John Terry

Steven Gerrard (media darling...)

Kaka

Pato

Huntelaar

Gareth Barry

Aptalex

Emre B....................................

Tello

Sercan Yıldırım

Arshavin

Modric

Ribery

Hamit Altıntop

Semih Şenturk

Pirlo

Puyol

Fletcher

Lincoln'den büyük balon mu var şu dünyada?

Gerrard'a balon diyen adamın aklından şüphe duyarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt